Rybnicki Półmaraton Księżycowy dopiero w 2021 r.


Opublikowane w czw., 13/08/2020 - 08:32

Nawet nie macie pojęcia z jak wielkim bólem serca przychodzi nam ogłosić decyzję w kwestii organizacji tegorocznego Półmaratonu Księżycowego.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem, zarówno Was - uczestników jak i samych organizatorów, podjęliśmy decyzję, że: Rybnicki Półmaraton Księżycowy zostanie przełożony na przyszły rok.

Tegoroczna edycja największej imprezy biegowej w Rybniku niestety nie dojdzie do skutku. W tym miejscu chcemy podziękować WAM za ogromny doping w przygotowaniach, za wiarę, że pomimo przeciwności losu TO SIĘ UDA!, za każdy gest wsparcia, wszystkie zaciśnięte kciuki i każdą pomocną dłoń! 

Dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy podjęli wyzwanie i gotowi byli współtworzyć z nami to wydarzenie. Za wielkie serca i gotowość do działania - dziękujemy!

Pierwotnie rybnicki półmaraton był zaplanowany na ostatni weekend czerwca, nie było jednak możliwości dotrzymania tego terminu.

Nowa data Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego

Podjęliśmy starania, aby bieg odbył się w późniejszym czasie. Zostały wprowadzone nowe procedury, cała impreza została podzielona na kilka biegów, wszystko po uzgodnieniach z sanepidem, policją i strażą miejską, oraz Miastem Rybnik. Wszyscy wierzyliśmy w powodzenie tegorocznego półmaratonu!

Niestety, sytuacja epidemiczna nie pozwala obecnie na przeprowadzenie tak dużego wydarzenia w sposób odpowiedzialny i w stu procentach bezpieczny.

W związku z tym już dziś zapraszamy wszystkich na przyszły rok. Nowa data XI Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego zostanie podana w terminie późniejszym.

Uczestnicy, którzy zapisali się na tegoroczny bieg mają do wyboru dwie opcje:

  • automatyczne przeniesienie pakietu startowego na start w 2021r.
  • zwrot opłaty startowej - w terminie do do 31.08.2020 należy wypełnić formularz rezygnacji z biegu: https://linkd.pl/7d4k

źródło: MOSiR Rybnik

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce