Nowa data Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego


Opublikowane w wt., 28/04/2020 - 10:55

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, rybnicki MOSiR podjął decyzję o zmianie terminu 11. PKO Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego. Impreza zaplanowana wstępnie na 27 czerwca, jeżeli będzie taka możliwość, odbędzie się 22 sierpnia.

– Przy organizacji tak dużego przedsięwzięcia, współpracujemy z wieloma podmiotami, z którymi mamy już podpisane umowy. W związku z tym, starając się dostosować do panującej rzeczywistości, nadal mamy nadzieję, że nasz Półmaraton uda się zorganizować. Zmiana terminu powoduje też, że osoby zapisane, które już dziś wiedzą, że nie będą brać udziału w tego typu wydarzeniach, mogą ubiegać się o zwrot wpisowego – tłumaczy Rafał Tymusz, dyrektor rybnickiego MOSiR.

Jak zaznacza Tymusz, organizatorzy Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego na bieżąco będą śledzić sytuację i będą reagować stosownie do wprowadzanych zmian, dotyczących możliwości i sposobu przeprowadzenia imprezy w nowym terminie.

Osoby, które już się zapisały na Półmaraton, a nie będą w stanie wystartować w sierpniu, mogą zrezygnować z udziału w biegu. Wystarczy wysłać e-mail na adres biegi.mosirrybnik@gmail.com z informacją o rezygnacji, oraz numerem konta, na które zostanie zwrócone wpisowe. Rezygnację można składać do 31 maja 2020.

Szczegóły na stronie www.mosir.rybnik.pl.

Portal www.FestiwalBiegow.pl jest partnerem medialnym cyklu Biegowe Grand Prix Rybnika.

źródło: MOSiR Rybnik

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce