Sobota z Wyszehradzkim Ultramaratonem Twierdza Przemyśl [WIDEO]


Opublikowane w śr., 13/06/2018 - 10:04

Serdecznie zapraszam do udziału w drugiej edycji Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl, która odbędzie się 16.06.2018 r. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia biegowego jest Stowarzyszenie „Przemyski Klub Biegacza”.

W ramach imprezy zorganizowane zostaną terenowe biegi na dwóch dystansach prowadzących pięknymi szlakami historycznych fortów:

  • „Cesarskim” – 55km+
  • „Fortecznym” – 21km+

To co wyróżnia naszą imprezę wśród innych ultramaratonów, to wyjątkowy pomysł na połączenie biegowej pasji z poznawaniem jednej z największych atrakcji historycznych i turystycznych Przemyśla i regionu. Do „zdobycia” będzie południowo – wschodnia część pierścienia zewnętrznego Twierdzy Przemyśl – potężnego zespołu obiektów obronnych, z których osiem będzie mijanych przez zawodników w trakcie pokonywania kolejnych etapów biegu. Historia Twierdzy Przemyśl liczy sobie już ponad 100 lat, my będziemy biegać tylko 1 dzień, … ale za to w jakich okolicznościach!

Szczegółowe informacje, regulamin oraz zapisy elektroniczne są dostępne na stronie internetowej oraz za pośrednictwem profilu Facebook, który na bieżąco przekazuje informacje o tym niesamowitym wydarzeniu:

Serdecznie zapraszam

Mieczysław Jałocha, Dyrektor WUTP


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce