Superbohaterowie powracają na kampus UJ


Opublikowane w czw., 26/04/2018 - 08:45

Aby nieść pomoc potrzebującym i krzewić zdrowy tryb życia! Za sprawą All In UJ superbohaterowie powracają nad Kampus Uniwersytet Jagielloński na Ruczaju.- Po ubiegłorocznym sukcesie #BiegBohaterów organizowanym w Krakowie i Katowicach (fotorelacja), przygotowaliśmy dla Was kontynuację sportowej zabawy w postaci #BohateRun!

Podejmij wyzwanie, sam wybierz dystans w trakcie biegu (5 lub 10 km) oraz cel, jaki chcesz wesprzeć. W tym roku biegniemy dla:

Zachęcamy do przygotowania super stroju, jak na bohaterów przystało! Zapraszamy do startu całe rodziny.

Dla tych, którzy będą nadal głodni wrażeń po biegu oraz tych, którzy niekoniecznie lubią się męczyć, ale chcą nietypowo spędzić majówkę mamy szereg atrakcji. Tego dnia na Kampusie będzie odbywać się Święto UJ! Będziemy na bieżąco informować, co pojawi się w tej części Krakowa, gdzie jeszcze nigdy nie było takiego wydarzenia. Gwarantujemy, że odczarujemy alejki między wydziałami i sprawimy, że w ten dzień będą przyjaźniejsze nie tylko studentom!

Zapisy online trwają TUTAJ.

Regulamin BohateRun: TUTAJ

Trenuj z nami na cyklu All In RUN - RozBiegamy Kraków i przygotuj się do startu.

Koszt uczestnictwa w imprezie - 30 zł (w dzień startu 50 zł). Cała kwota zostanie przekazana na wybrane cele charytatywne.

Pomiar czasu elektroniczny. Trasa jest przełajowa. a każdy uczestnik dostanie od nas medal oraz inne nagrody. Najlepsze przebrania będą wyróżnione dodatkowymi upominkami!

Partnerem głównym BohateRun jest Uniwersytet Jagielloński. Wydarzenie odbywa się w ramach Święta UJ.

BohateRun w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Źródło: All in UJ


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce