Towarzysko i sportowo. 2. Pabianicka Gra Biegowa już 13.05


Opublikowane w sob., 28/04/2018 - 09:20

Pabianicka Gra Biegowa to impreza głównie o charakterze zabawowo-rozrywkowym. Sportowa rywalizacja oczywiście też się liczy, ale najważniejsze są dobra zabawa, współpraca i ruch na świeżym powietrzu w gronie znajomych i nieznajomych.

Organizatorzy to biegacz amator Marcin Krebs, znany małej części środowiska biegowego jako Krebsik, a także Klub Sportowy RajSport Active.

Druga edycja Pabianickiej Gry Biegowej odbędzie się w Pabianicach w dniu 13 maja br. Miejsce startu i mety usytuowane będzie w Formowni – doskonale znanym pabianiczanom klubie fitness. Formownia jest także partnerem Gry, bardzo mocno nas wspiera i pomaga w organizacji tego przedsięwzięcia.

Podobnie jak w pierwszej edycji Gry, cała zabawa będzie polegać na przemieszczaniu się po mieście od punktu do punktu. Tym razem punkty zostaną zaznaczone na mapie, którą każdy zespół otrzyma w chwili startu. Tak samo jak rok temu, punkty na trasie na przemian będą obsługowe i bezobsługowe. Na punktach bezobsługowych znajdować się będą zaparkowane samochody z umieszczoną na szybie zagadką-rebusem, natomiast na obsługowych będą czekać na Was wolontariusze z przygotowanymi pytaniami lub zadaniami do wykonania oraz będą wysłuchiwać i ewentualnie nagradzać poprawne odpowiedzi na zagadkę lub rebus z punktu bezobsługowego.

Startujący samodzielnie dobierają się w 2-3 osobowe drużyny. Za poprawne bądź niepoprawne odpowiedzi i wykonane czy też niezaliczone zadania będą liczone bonusowe lub karne minuty. Najlepszy wynik może więc osiągnąć niekoniecznie najszybszy zespół, ale też wolniejszy, który najlepiej odpowie na pytania i poradzi sobie z zadaniami.

Po zakończeniu Gry zostaną podane pełne wyniki, a najlepsze zespoły zostaną nagrodzone brawami. Z racji nastawienia organizatorów przede wszystkim na dobrą zabawę, nie przewidujemy nagród rzeczowych, a już na pewno finansowych dla najlepszych. Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz poczęstunek.

Zapisy potrwają do 30 kwietnia.

A więc z kim się widzimy w Pabianicach?

2. Pabianicka Gra Biegowa w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

red. / org.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce