Zaloguj się po Koronę Maratonów Polskich


Opublikowane w czw., 29/03/2018 - 11:15

Nie zmienia się harmonogram imprez, ale zupełnie nowa jest procedura aplikowania o wyróżnienie.

Do tej pory aby wystąpić o nadanie wyróżnienia, należało złożyć wniosek oraz opłacić dyplom i medal - przelewem na wskazane konto. Od nowego roku logistyka Korony w całości przenosi się do internetu.

Jak informuje Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, koordynujący Koronę, złożenie aplikacji, wygenerowanie dyplomu oraz opłacenie medalu będzie możliwe tylko w serwisie www.korona.zis.krakow.pl. Niezbędne będzie posiadanie konta w tym serwisie.

Opłata za weryfikację zgłoszenia i przyznanie medali to koszt 25 zł (płatność poprzez serwis PayU dostępny w serwisie internetowym Korony).

Nowy regulamin Korony obowiązywać będzie od 45. Maratonu Dębno, który wystartuje już 8 kwietnia. Wnioski o nadanie wyróżnienia należy składać do 31 grudnia roku, w którym ukończyliśmy ostatni wymagany maraton.

Aby zdobyć Koronę Maratonów Polskich, trzeba ukończyć maratony w Dębnie, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie oraz w Poznaniu - kolejność startów dowolna - w okresie do 24 miesięcy od pierwszego startu. W 2017 r. po Koronę zgłosiło się 2 656 biegaczy.

Lista zdobywców Korony Maratonów Polskich, zweryfikowanych do 9 marca: ZOBACZ

Harmonogram Korony Maratonów Polskich na 2018 r.

  • 45. Maraton Dębno - 8 kwietnia
  • 17. PZU Cracovia Maraton - 22 kwietnia
  • 36. PKO Wrocław Maraton - 9 września
  • 40. Maraton Warszawski - 30 września
  • 19. PKO Poznań Maraton - 14 października

Zaktualizowany regulamin Korony Maratonów Polskich: ZOBACZ

źródło: ZIS


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce