10. TAURON Festiwal Biegowy pod choinkę? Sprezentuj bliskim pakiet startowy!


Opublikowane w śr., 12/12/2018 - 15:05

Mąż śni o ultramaratonie? Żona marzy o "życiówce" na 10 km? Przyjaciel o przekraczaniu granic wytrzymałości fizycznej i mentalnej? Podaruj im pakiet pakiet startowy 10. TAURON Festiwalu Biegowego!

Czy to stukilometrowy Bieg 7 Dolin na przepięknej trasie wokół Beskidu Sądeckiego, czy trzydniowa festiwalowa etapówka Iron Run z biegami po ulicy i górach o łącznej długości ponad 140 km, czy też Życiowa Dziesiątka, najszybszy bieg na 10 km w Polsce... Start w Krynicy-Zdroju to zawsze niezapomniane doznania i wspomnienia. 

Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim i zapewnić im pakiet startowy 10. TAURON Festiwalu Biegowego, zamów dla nich jeden z 4 voucherów:

  • Voucher IRON RUN - koszt 130 zł: voucher uprawnia do zapisu na bieg etapowy IRON RUN
  • Voucher B7D 100 KM – koszt 130 zł: voucher uprawnia do zapisu na ultramaraton Bieg 7 Dolin 100 km
  • Voucher B7D 64 KM – koszt 90 zł: voucher uprawnia do zapisu na ultramaraton Bieg 7 Dolin 64 km
  • Voucher OPEN – koszt 120 zł: voucher uprawnia do zapisu na dowolne biegi 10. TAURON Festiwalu Biegowego z wyłączeniem IRON RUN oraz Biegu 7 Dolin 100 i 64 km

Vouchery prezentowe 10. TAURON Festiwalu Biegowego można zamawiać w terminie 12-21 grudnia 2018.

W tym celu wystarczy:

... napisać do nas mail pod adresem: voucher@festiwalbiegow.pl,

... w tytule maila wpisać nazwę wybranego voucheru i kwotę, np. Voucher IRON RUN 130 zł,

... w treści maila podać:

Dane zamawiającego
Imię i Nazwisko
Adres mailowy
Telefon kontaktowy
Imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz jej dane teleadresowe

W odpowiedzi otrzymasz od nas dalszą instrukcję oraz link do płatności. Po zweryfikowaniu płatności, voucher z unikalnym kodem do bezpłatnej rejestracji przez obdarowanego prześlemy do Ciebie drogą e-mailową, do samodzielnego wydruku.

Termin ważności vouchera to 31 marca 2019 r. Osoba obdarowana voucherem musi dokonać rejestracji na 10. TAURON Festiwal Biegowy do 31 marca za pośrednictwem naszej strony internetowej, podając kod z vouchera w polu ‘kod promocyjny’.

10. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 6 września 2019 r. W programie imprezy jest już ponad 20 konkurencji, a na liście startowej – już blisko 2 000 osób. Szczegóły imprezy: TUTAJ.

Wesołych Świąt!

Fundacja „Festiwal Biegów”

Polecamy również:


Podziel się: