Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

To już oficjalna wiadomość: Arka Triathlon dla każdego będzie kontynuowany. Jego druga edycja odbędzie się 7 lipca. To unikatowa impreza w ogólnodostępnej formule, którą zapoczątkował ambasador Festiwalu Biegów Arek Jakubiak. Arek zmarł nagle 20 grudnia ubiegłego roku. Odszedł Ambasador Festiwalu Biegów Arek Jakubiak - biegacz, triathlonista… przyjaciel
Opublikowane: pt., 22/03/2019 - 14:36
Zabytkowy budynek Muzeum im. Nikifora w Krynicy-Zdroju przejdzie metamorfozę.  W willi Romanówka, w którym ma siedzibę Muzeum Nikifora, zaplanowany jest gruntowny remont. Przede wszystkim modernizację przejdą sale wystawiennicze. Prace obejmą również m.in.: wymianę posadzek i podestów balkonowych oraz rynien,  renowację schodów oraz cokołu, wykonanie dojścia do budynku od strony podwórza, malowanie dachu, przełożenie kostki brukowej.
Opublikowane: śr., 20/03/2019 - 11:46
Artur Jabłoński potwierdził, że w tym roku nie ma sobie równych na falenickiej wydmie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Trzy tygodnie temu zapewnił sobie piąty już triumf w cyklu Zimowe Biegi Górskie, a w sobotę wygrał także finałowe zawody sezonu, zaliczane do Ligi Festiwalu Biegów w kasyfikacji „Najlepszy góral”.
Opublikowane: ndz., 17/03/2019 - 16:52
W sobotnie przedpołudnie wystartuje ostatnia seria Zimowych Biegów Górskich, kończąca 16 sezon niezwykle popularnej imprezy w warszawskiej dzielnicy Falenica. Szósty bieg nie jest, tradycyjnie, wliczany do klasyfikacji generalnej cyklu. Jest biegiem osobnym, zaliczanym za to do Ligi Festiwalu Biegów w kategorii „Najlepszy Góral”.
Opublikowane: pt., 15/03/2019 - 16:50
Jeżeli chcesz pokonać 100-kilometrową trasę Biegu 7 Dolin przed wrześniowym festiwalem – to już w sierpniu będzie taka okazja. Na chyba pierwszym w Polsce mobilnym obozie biegowym organizowanym przez KS Staszewscy.
Opublikowane: pt., 15/03/2019 - 16:47

Strony

Partnerzy

Sponsor tytularny

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

 

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Brubeck Iron Run

                      

Partnerzy Festiwalu

​      

 

 

 

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka

Patronat

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO      w Sieci Wprost do Rzeczy      biegaczki.pl     sportowefakty.wp.pl​​​