Festiwal Biegowy

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

- Długo na to pracowałem - mówił nam na mecie Michał Bąk. - Może czas nie jest wyśmienity, ale trasa jest ciężka. Warunki też nie sprzyjają, bo jest ciepło. Biegło mi się jednak luźno i przyjemnie. Było super  – powiedział po zakończeniu biegu.
Opublikowane: śr., 20/10/2021 - 14:06
Antoine Giret Unsplash
Odpady z tworzyw sztucznych są obecnie tak wszechobecne w środowisku naturalnym, że naukowcy zasugerowali nawet, że mogą służyć jako geologiczny wskaźnik epoki antropocenu - zauważa UNEP, oenzetowska agenda do spraw ochrony środowiska Od lat 50. do 70. produkowano tylko niewielką ilość plastiku, więc odpady z tworzyw sztucznych były stosunkowo łatwe do zagospodarowania.
Opublikowane: czw., 30/09/2021 - 12:12
Po raz czternasty pobiegli wokół Szymbarskiego Kasztelu
Za nami XIV edycja Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu. Jego organizatorami byli Szkoła Podstawowa w Szymbarku, Uczniowski Klub Sportowy Gryf Szymbark oraz Gmina Gorlice. Impreza odbyła się w rejonie Przystanku Szymbark.
Opublikowane: śr., 29/09/2021 - 10:56
Oczyściliśmy nieco ze śmieci trasy biegowe, a w akcji uczestniczyło co najmniej 100 ploggersów. Bo #PLogging Team zawitał również - jakżeby inaczej -  na Festiwal Biegowy w Piwnicznej Zdroju. Na czterech szlakach, na dystansach 100 km, 61 km i podczas Biegu VisegRun na 36 km oraz Biegu Górskiego na 23 km zebraliśmy 75 worków śmieci.
Opublikowane: wt., 21/09/2021 - 16:19
Są pełne emocji. Widać na nich pot i łzy tych zawodników. Takie są zdjęcia Natalii Podsadowskiej z Gorlic, która jest w ekipie fotografów Festiwalu Biegowego. – Wkręciłam się w to na maksa. Po prostu to uwielbiam – mówi Natalia. Z wykształcenia jest prawnikiem, ale jej pasją jest robienie zdjęć podczas Festiwalu Biegowego.
Opublikowane: pon., 20/09/2021 - 13:38

Strony

Pokaż wszystkie aktualności...

Partnerzy 2021

Partner Główny

Partnerzy strategiczni Festiwalu Biegowego

​​

Partner Główny Biegu 7 Dolin Ultramaratonu
Wyszehradzkiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Partner Maratonu

Partner Biegu Sądecka Dycha Newagu

Partner Biegu 7 Dolin Visegrun 36 km with Interreg PL-SK

Partnerzy Festiwalu


 

Partnerzy Medialni

 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce