Festiwal Biegowy

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Julia Dziedzic, maratonka i organizatorka biegów mówi wprost: Festiwal Biegowy jest dla całych rodzin! I to jest w nim najfajniejsze.
Opublikowane: czw., 18/07/2024 - 22:49
- Nie wyobrażam sobie, żeby biegacze z Sądecczyzny nie brali udziału w Festiwalu Biegowym – mówi z przekonaniem Sławomir Szczepaniak, radny ze Starego Sącza, gminy, która jest współgospodarzem tego biegowego święta. W imprezie bierze udział już od 8 lat.
Opublikowane: czw., 18/07/2024 - 00:06
Jan Kotarba, wójt Rytra
Gmina Rytro po raz kolejny jest współgospodarzem Festiwalu Biegowego a wójt Jan Kotarba sam od lat biega. I uż zapowiada swój start w tegorocznej edycji typując dystans 10 kilometrów. – I tu nie chodzi o miejsce na podium, ale jak każdy biegacz ceni sobie świetną organizację i doskonałą atmosferę; zaprasza więc do udziału w imprezie.
Opublikowane: śr., 17/07/2024 - 15:54
Poprawiać swoje rekordy i wygrać samochód? Czemu nie? Najlepiej na Festiwalu Biegowym. Dlatego Aliny Kazio nie zabraknie w Piwnicznej-Zdroju również w tym roku.  Trwają wakacje. Lipiec jest niezwykle upalnym letnim miesiącem. To bardzo lubiana pora roku również przez sportowców. W regionie odbywa się wówczas wiele różnego rodzaju wydarzeń biegowych. Z pewnością nie ma nudy!
Opublikowane: ndz., 14/07/2024 - 17:05
Na Festiwalu Biegowym pojawiają się zarówno zawodnicy zaprawieni w boju, jak i początkujący. Każdy bawi się w Piwnicznej bardzo dobrze. W tym roku po raz pierwszy startował będzie Cezary Lisiecki. Jak sam przyznaje, trasa biegu na 10 km sprzyja rekordom. Biegać każdy może! Ta prosta dewiza jest swego rodzaju drogowskazem dla wielu amatorów tego sportu. Widzimy, że cały czas ich przybywa. W letnie dni okoliczne ścieżki wręcz pękają w szwach.
Opublikowane: ndz., 14/07/2024 - 16:26

Strony

Pokaż wszystkie aktualności...

Partnerzy 2023

Partner Główny


 

 
Patronat Honorowy

 
Partnerzy strategiczni Festiwalu Biegowego

Partner Tytularny Biegu 7 Dolin 100 km
Wyszehrad Ultramaraton im. Lecha Kaczyńskiego.

 
Partner Maratonu

 
Partnerzy Festiwalu

  

 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce