Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Firma Konspol - po raz trzeci z rzędu tytularnym partnerem ulicznego półmaratonu na Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdroju. To się nie zmienia, my za to proponujemy biegaczom nowe formy rywalizacji na trasie długości 21,097 km. Podwyższamy również – i to blisko DWUKROTNIE – pulę nagród, by godnie nagrodzić wysiłek, sportową walkę i ambicję.
Opublikowane: pt., 18/05/2018 - 16:01
Ultramaraton górski 64 km to jedna z najpopularniejszych konkurencji Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Liczba startujących w biegu stanowiącym dwie trzecie trasy Biegu 7 Dolin dynamicznie rośnie z roku na rok. Rekordowy pod względem frekwencji bieg ubiegłoroczny ukończyło 509 osób, a wynik ten przetrwa zapewne tylko do najbliższego Festiwalu, bo już w tej chwili, prawie 4 miesiące przed imprezą, liczba osób zapisanych na start w B7D-64 km wynosi 655 (499 mężczyzn i 156 kobiet)!
Opublikowane: pon., 14/05/2018 - 16:35
Aktywne fizycznie familie znajdą coś specjalnie dla siebie w bogatym programie 9. Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Z myślą o nich organizowany jest tam Rodzinny Bieg Nocny na 5 km.
Opublikowane: śr., 09/05/2018 - 08:11
Rafał Nordwing to jeden z najszybszych rodaków mieszkających i trenujących za granicą, konkretnie w Rzymie. Z jego usług często korzystają organizatorzy i uczestnicy największych maratonów w Europie, a on chętnie prowadzi na wyznaczony czas elitę krajową czy zagraniczną.
Opublikowane: wt., 01/05/2018 - 00:06
Majowa przerwa w pracy to dobra okazja, by zaplanować starty w drugiej części roku. Gorąco zapraszamy Was do Krynicy-Zdroju na 9. Festiwal Biegowy. Mamy coś na zachętę...  Dla tych, którzy w dniach 7-9 września chcieliby wystartować w Krynicy, ale nie zdecydowali się jeszcze na zgłoszenie do imprezy, po raz ostatni w tej części roku otwieramy:  WIRTUALNE STOISKO PROMOCYJNE
Opublikowane: pon., 30/04/2018 - 23:50

Strony

Partnerzy

Partner tytularny

PZU

Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

Partner Maratonu

Koral

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Festiwalu

Partner Półmaratonu

konspol​​

Partner Festiwalu

Sponsor Życiowej Dziesiątki

wisniowski

Partner Runek Run 17 km

cechini Muszyna

Oficjalny Izotonik Biegu 7 Dolin

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

cechini Muszyna

Partner Biegu 7 Dolin 34 km

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka Krynica-Zdrój

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO Runner's     w Sieci Wprost do Rzeczy  Maratony Polskie  Manager biegaczki.pl    Sądeczanin sportowefakty.wp.pl​​​