Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Biegające panie znajdą dla siebie odpowiednią konkurencję: we wszystkich, które zostaną rozegrane podczas 10. TAURON Festiwalu Biegowego mogą liczyć na osobne klasyfikacje i nagrody. Jest jednak coś, co dedykujemy wyłącznie płci pięknej. I wcale nie chodzi o targi pełne pięknych ubrań i modnych drobiazgów. To Bieg Kobiet, który w programie imprezy gości od samego początku i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.
Opublikowane: śr., 22/05/2019 - 13:54
28 minut i 31 sekund – w takim czasie Szymon Kulka przebiegł Życiową Dziesiątkę na 6 PZU Festiwalu Biegowym w Krynicy. Zajął wtedy 3 miejsce, przegrywając tylko z dwoma reprezentantami Kenii.  Właśnie od 2015 roku konkurencja jest rozgrywana na nowej, aktualnej do dziś trasie z krynickiego deptaka do Centrum Rekreacji i Sportu „Zapopradzie” w Muszynie. I od tej pory żaden polski biegacz nie pokonał tej trasy szybciej.
Opublikowane: wt., 21/05/2019 - 19:59
Może być prosty, podwójny albo windorski. Różne są sposoby wiązania krawata, ale który przyniesie zwycięstwo? Przekonają się o tym uczestnicy Biegu w Krawacie rozgrywanego podczas TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.
Opublikowane: wt., 21/05/2019 - 09:41
Lubicie krótko i ostro? Jeśli tak, to wśród propozycji jubileuszowego 10. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy Bieg na Jaworzynę jest właśnie dla Was! To bieg górski typu alpejskiego, czyli z trasą wznoszącą się cały czas w górę. Pozornie krótki dystans 2,6 km niech nie uśpi Waszej czujności, bowiem różnica wzniesień na tym odcinku wynosi aż 470 metrów.
Opublikowane: ndz., 19/05/2019 - 11:04
Krynicki deptak po zmroku i uczestnicy iskrzący jak świetliki. Tak w skrócie można opisać wyjątkową atmosferę panującą podczas Biegu Nocnego na 7 km im. Romana Stramki. Zmagania zakończą pierwszy dzień 10. TAURON Festiwalu Biegowego.
Opublikowane: pt., 17/05/2019 - 09:00

Strony

Partnerzy 2018

Sponsor tytularny

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

 

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Brubeck Iron Run

                      

Partnerzy Festiwalu

​      

 

 

 

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka

Patronat

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO      w Sieci Wprost do Rzeczy      biegaczki.pl     sportowefakty.wp.pl​​​