Festiwal Biegowy

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Biegaczom brakuje imprez sportowych i to widać na każdym kroku. Trenują indywidualnie, ale jak tylko trzeba, wspierają różne biegi, czy wirtualne imprezy charytatywne. Do Ryglic w powiecie tarnowskim biegacze zaglądali bardzo często jak, chociażby na słynny Bieg Drwala. Teraz pojawia się okazja, aby znów pobiec w Ryglicach, ale w zupełnie innym biegu mającym wyjątkowy charakter.
Opublikowane: wt., 23/03/2021 - 13:29
W połowie lutego ruszyła kolejna edycja zbiórki krwi organizowana w związku z „Tropem Wilczym. Biegiem Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Chętni mogli zgłaszać się do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i oddać krew ratując tym samym życie drugiej osobie. IX edycja „Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych” odbędzie się dopiero 16 maja, a już teraz można było pobiec i oddać krew. W Gorlicach już od paru lat jest organizowany​ Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Opublikowane: śr., 10/03/2021 - 08:49
Biegniemy oddać krew! 16 lutego ruszyła kolejna edycja zbiórki krwi organizowana w związku z „Tropem Wilczym. Biegiem Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Przez dwa tygodnie można zgłaszać się do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i na hasło „Tropem Wilczym” oddać krew ratując tym samym życie drugiej osobie.
Opublikowane: czw., 18/02/2021 - 08:46
Festiwal Biegowy pozostaje na Sądecczyźnie. Wczoraj w Nowym Sączu podpisano deklarację o współpracy przy organizacji kolejnej – 12. edycji tej imprezy.
Opublikowane: śr., 10/02/2021 - 09:56
Ponad rok temu z okazji dziesiątej edycji Festiwalu Biegowego, Krynica-Zdrój została zdominowana przez biegaczy noszących koszulki i bluzy z napisem „Kocham biegać na Festiwalu Biegowym” oraz „Kocham Biegać w Polsce”. Połączyliśmy wtedy siły z Power Canvas i wspólnie stworzyliśmy wyjątkowe kolekcje ubrań sportowych. Festiwalowe ubrania znikały jak ciepłe bułeczki, a Wy wracaliście do nas po więcej. Sukces ten zmotywował nas do stworzenia nowych modeli na 11. edycję Festiwalu Biegowego, która miała miejsce w październiku.
Opublikowane: pt., 27/11/2020 - 11:15

Strony

Partnerzy 2020

Partner Tytularny „Życiowej 10-tki”

Partner Festiwalu

Partner Maratonu

Partner Biegu 7 Dolin Visegrun 35 km

Partnerzy Festiwalu

 

Partnerzy Medialni

    

 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce