DO KOŃCA MAJA niższe wpisowe na Krynicę. Masz gwarancję startu albo zwrot wpisowego!


Opublikowane w śr., 13/05/2020 - 09:58

Już tylko do końca miesiąca możecie się zapisywać na 11. TAURON Festiwal Biegowy z promocyjnymi opłatami startowymi. Warto zapamiętać tę datę i jeśli planujecie start we wrześniu w Krynicy, dokonać zgłoszenia i wnieść opłatę startową już teraz. Zapisujecie się bez ryzyka - gwarantujemy zwrot 100% opłaty startowej w przypadku odwołania imprezy przez ograniczenia rządowe związane z COVID-19.

1 czerwca nastąpi zmiana zmiana progu opłat startowych - z II na III. Największe oszczędności można poczynić zapisując się na najtrudniejsze, najdłuższe i najbardziej popularne biegi Festiwalu - różnica we wpisowym do Iron Run i Biegu 7 Dolin 100 km to 30 zł. Zróżnicowane opłaty dotyczą także biegów ulicznych - wpisowe do Koral Maratonu i półmaratonu wzrośnie o 20 zł, półmaratonu, Życiowej Dziesiątki - o 10 zł. Szczegółowy cennik:

Przypominamy również, że wraz ze zmianą progu automatycznie zmieniają się kwoty opłat startowych w dokonanych, ale nieopłaconych jeszcze zgłoszeniach. Tylko opłacenie startu w danym progu cenowym gwarantuje zachowanie promocyjnych stawek a także uzyskanej zniżki, np. z zapisu na stoisku promocyjnym krynickiej imprezy.

Dokończenia, a także aktualizację zgłoszenia (jeśli np. chcemy zmienić wybrane wcześniej biegi) umożliwia Profil Uczestnika. Logując się do niego możemy szybko i bezkosztowo opłacić start w Krynicy.

Wpłat za udział w 10. TAURON Festiwalu Biegowym można dokonywać także bezpośrednio na konto Fundacji „Festiwal Biegów”: PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578.

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją otrzymania i odebrania w biurze zawodów pakietu startowego 10. TAURON Festiwalu Biegowego!

Dlaczego warto biegać w Krynicy?

TAURON Festiwal Biegowy to jedna z największych, a przy tym najwszechstronniejsza impreza biegowa w Polsce! W ciągu trzech dni rozgrywanych jest blisko 30 biegów i marszów ulicznych i górskich. W programie imprezy coś dla siebie znajdą zarówno początkujący jak i doświadczeni biegacze, drużyny i całe rodziny. Dla uczestników koronnych dystansów przygotowujemy m.in. koszulki finiszera. Festiwal to także bogaty program imprez towarzyszących - koncerty, targi EXPO oraz Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze z warsztatami i spotkaniami z osobistościami świata sportu. 

11. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 13 września. Lista zgłoszeń obejmuje już blisko 5,2 tys. osób! We wszystkich biegach Festiwalu NIE MA LIMITÓW ZGŁOSZEŃ ani LOSOWANIA, jakkolwiek wcześniejsze zgłoszenie gwarantuje niższą opłatę startową. Gwarancja startu oznacza zwrot opłaty startowej w przypadku odwołania imprezy. 

Przygotowania do imprezy idą pełną parą - dołącz do nas i biegaj w Krynicy!

Potrzebujesz więcej informacji lub pomocy z zapisem / płatnością? Napisz do nas - zapisy@festiwalbiegow.pl 

Do zobaczenia w Krynicy!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce