Dwa buty zamień na cztery kółka! Oto główna nagroda 10. Festiwalu Biegowego!


Opublikowane w pon., 29/07/2019 - 08:09

To już dziesięć lat Festiwalu Biegowego w Krynicy, a zarazem 40 lat działalności Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów Koral, od początku wspierającego krynickie święto biegów. Podwójny jubileusz oznacza tylko jedno - wyjątkowy prezent dla biegaczy!

– Z nieukrywaną dumą wspieramy inicjatywy, które mają na celu popularyzowanie idei zdrowego trybu życia. Z Festiwalem Biegowym w Krynicy, który ma na tym polu ogromne zasługi, jesteśmy od początku, fundując nagrodę główną imprezy – mówi Mariusz Jurek, Dyrektor Generalny PPL Koral. – W tym ważnym dla Festiwalu, ale i naszej firmy 2019 roku mamy zaszczyt przekazać wyjątkowy egzemplarz samochodu. Ufamy, że dostarczy on wiele radości nowemu właścicielowi!

Już 8 września jeden z uczestników 10. TAURON Festiwalu Biegowego odjedzie do domu nowiutką i kapitalnie wyposażoną Toyotą Yaris o rekordowej wartości blisko 64,5 tys. zł!

Lista dodatków, które firma Koral zainstalowała na pokładzie samochodu ciągnie się przez kilka stron katalogu! Zaczynając od dynamicznego silnika o pojemności 1.5l (Dual VVT-iE) o mocy 111 koni mechanicznych, przez system stabilizacji toru jazdy (VSC), kontrolę trakcji (TRC), układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA), czujniki deszczu i zmierzchu, 7 poduszek powietrznych, system monitorowania ciśnienia w kołach, projektorowe światła główne, automatyczne światła drogowe i światła do jazdy dziennej LED, po system „Follow me home”.

Również w kabinie samochodu znajdziemy wszystko, czego może oczekiwać kierowca - komputer pokładowy, automatyczną dwustrefową klimatyzację, system multimedialny Toyota Touch 2 (6 głośników, USB, Bluetooth), regulowaną i obszytą skórą kierownicę wielofunkcyjną, 4,2-calowy wyświetlacz TFT między zegarami, podgrzewane lusterka, chłodzony schowek, tempomat, kamerę cofania. Sportowe akcenty pojazdu to m.in. 6-stopniowa przekładnia ręczna, 16-calowe obręcze kół, czarny dach i podsufitka, spojler na tylnej klapie. Wisienką na tym przepysznym lodowym torcie jest biało-czarny perłowy lakier.

Szansę na wygranie samochodu mają wszyscy uczestnicy Koral Maratonu, Brubeck Iron Run, Biegu 7 Dolin (wszystkie dystanse), Drużynowego Biegu 7 Dolin, Runek Run 22 km, półmaratonu oraz Życiowej Dziesiątki. Jedyne warunki to ukończenie rywalizacji w limicie czasowym dla danej konkurencji oraz osobista obecność na ceremonii losowania (niedziela 8 września od godz. 16:00 na deptaku).

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN LOTERII - ZOBACZ

Wygrać auto w Krynicy? Daj szczęściu szansę! Tak jak oni! "Samochód przypomina mi Festiwal, emocje. Nie mogłabym go sprzedać!"

Zawsze Koral Maraton i zawsze... losowanie samochodu! Kazimierz "Szczęściarz" Romański, uczestnik wszystkich Festiwali Biegowych w Krynicy

10. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje już 6 września. Lista startowa imprezy obejmuje już blisko 8 tys. osób z całej Polski i zagranicy.

Zapisy trwają - nie ma limitu czy losowania uczestników, także w biegach górskich i ultra!

  • Program sportowy imprezy: TUTAJ
  • Rejestracja: TUTAJ
  • Zapisany ale nieopłacony? Dokończ zgłoszenie: TUTAJ

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL to rodzinna firmy z polskim kapitałem, od lat największy producent lodów w Polsce! Impulsowe na patyku, w rożku, w kubeczkach, lody w familijnych opakowaniach, na gałki, z witaminami – każdy znajdzie swój ulubiony smak i formę. Zawsze jest pora na lody Koral! - przekonajcie się!

PPL Koral to wieloletni Partner Festiwalu Biegowego i festiwalowego maratonu. Razem biegniemy od pierwszej edycji imprezy – mety nie widać! Dziękujemy za zaufanie! 

Zapraszamy do Krynicy-Zdroju!

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce