EXPO TAURON Festiwalu Biegowego - do końca maja niższe ceny rezerwacji stoisk


Opublikowane w pon., 04/05/2020 - 09:22

Trzy dni, 150 wystawców, 20 tys. odwiedzających – Twoich klientów! EXPO Festiwalu Biegowego to to jedno z najwiekszych tego typu wydarzeń w Polsce! 

Obecność na tegorocznych targach zapowiedziało już kilkadziesiąt firm, a my wciąż przyjmujemy rezerwacje stoisk - do końca maja obowiązują niższe opłaty za wynajem powierzchni.

Targi w edycji 2020 będą czynne przez cały czas trwania 11. TAURON Festiwalu Biegowego. Drzwi hali targowej otworzymy w piątek 11 września o godz. 13:00, zamkniemy w niedzielę 14 września ok. godz. 16:00. Stoiska wypełnią blisko 1400 m2 powierzchni w Domu Forum, gdzie biegacze odbierają swoje pakiety startowe czy zapisują się na festiwalowe biegi. 

Do udziału w targach zapraszamy: producentów i dystrybutorów odzieży i sprzętu sportowego, suplementów diety i odżywek, kosmetyków sklepy sportowe, trenerów personalnych czy studia fitness, firmy gastronomiczne i z branży turystycznej, wydawnictwa, kluby i związki sportowe, organizatorów biegów z kraju i zagranicy. Obecność w Krynicy w 2020 r. zapowiedziały już takie marki jak AdRunaLine, Altra, Brubeck, Compressport, Nessi Sportswear, ODLO, Power Canvas, Royal Bay... i wiele innych! 

Do końca maja oferujemy niższe ceny najmu powierzchni wystawienniczej. Wymiary stoisk to 4, 6, 8 lub 12 m2 - oferujemy je w wersji z profesjonalną zabudowąIndywidualnie można jednak zamówić stoisko dowolnie większe. 

Rezerwacja stoisk: Kamila Laskowska: k.laskowska@festiwalbiegow.pl / 22 525 82 32. Zachęcamy też do wypełnienia dedykowanego formularza - TUTAJ.

Zapraszamy do Krynicy-Zdroju!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce