Last minute ODWOŁANY! - finał 17. Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Można odebrać medale


Opublikowane w pt., 13/03/2020 - 10:37

Finał Zimowych Biegów Górskich w warszawskiej Falenicy – ODWOŁANY.

Decyzja zapadła niemal w ostatniej chwili, dziś około godziny 9:30, a więc 24 godziny przed terminem zawodów, których bieg główny na dystansie 10 km jest od lat zaliczany do Ligi Festiwalu Biegów.

Sytuacja jest naprawdę dynamiczna! Jeszcze kilka minut po godzinie 9 rozmawialiśmy z organizatorką jednego z najstarszych cyklów biegowych na Mazowszu. Małgorzata Krochmal potwierdziła wcześniejsze informacje, że bieg się odbędzie, choć bez biura zawodów oraz ceremonii dekoracji i zakończenia, by maksymalnie uniknąć gromadzenia się ludzi w bezpośredniej bliskości.

Po kwadransie Małgorzata Krochmal zadzwoniła raz jeszcze: – Po zastanowieniu postanowiliśmy jednak ODWOŁAĆ zaplanowane na sobotę 14 marca finałowe zawody 17. Zimowych Biegów Górskich. Nie ma co narażać ludzi na niepotrzebne kontakty – poinformowała.

Organizatorzy kultowej Falenicy będą dyżurowali w miejscu startu/mety biegi na ścieżce biegowej w Falenicy. – Do części ludzi informacja o odwołaniu biegu w ostatniej chwili może nie dotrzeć, będziemy więc na miejscu informowali i mieli ze sobą medale.

W godzinach 9:30 – 11:00, a może trochę dłużej, biegacze mogą odebrać swoje trofea za ukończenie cyklu, czyli przebiegnięcie przynajmniej 3 z pięciu tegorocznych biegów – zapewnia organizatorka XVII Zimowych Biegów Górskich w warszawskiej Falenicy.

Piotr Falkowski


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce