Festiwal Biegów – Bieganie 365. Pobierz APLIKACJĘ i biegaj z nami cały rok!

 

Festiwal Biegów – Bieganie 365. Pobierz APLIKACJĘ i biegaj z nami cały rok!


Opublikowane w pt., 06/03/2020 - 22:57

Aktualności ze świata biegania, rozbudowany kalendarz imprez, planer startów, biegi w Piwnicznej na wyciągnięcie… telefonu z kieszeni! Uruchamiamy aplikację mobilną Festiwal Biegów – Bieganie 365. Z naszą aplikacją nie przegapisz żadnej imprezy i atrakcji!

Festiwal Biegów – Bieganie 365 to mobilny kanał portalu www.FestiwalBiegow.pl. To jedyne tak obszerne ilościowo i geograficznie oraz aktualne medium biegowe w Polsce! Treść serwisu tworzą m.in. kalendarz imprez biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, zapowiedzi, wyniki i relacje oraz klipy wideo i galerie zdjęć z wydarzeń w całej Polsce. Ponadto strona oferuje plany treningowe oraz porady dietetyczne dla osób aktywnych, testy sprzętu, konkursy z nagrodami…. i wiele wiele więcej!

Grzegorz Rogowski, redaktor naczelny portalu www.FestiwalBiegow.pl:

Jesteśmy najczęściej i najobszerniej aktualizowanym internetowym medium o bieganiu w Polsce! Nasi dziennikarze i współpracownicy obecni są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego dla biegaczy, walkerów czy triathlonistów, a w cyklu dziennym przygotowujemy kilkadziesiąt nowych publikacji i wpisów do kalendarza wydarzeń. Jako jedyni w Polsce działamy przez 365 dni w roku, także w weekendy i święta!

Działalność portalu www.FestiwalBiegow.pl to nieustanny i dynamiczny rozwój - poszerzanie i uatrakcyjnianie oferty, docieranie do kolejnych odbiorców. Aplikacja mobilna to kolejny ważny krok w rozwoju serwisu. Liczymy, że stanie się dla Was nieodłącznym towarzyszeniem w startach i przygotowaniach do bicia rekordów – jakich tylko sobie wymarzycie!

Aplikacja zwiera trzy główne zakładki i szereg funkcjonalności:

Wiadomości - zakładka grupuje aktualności i ciekawostki dot. biegów w Polsce i na świecie oraz biegaczy - elity, ale przede wszystkim amatorów, którzy w bieganiu czy nordic walking znaleźli hobby czy sposób na poprawę stanu zdrowia. W łatwy sposób możecie podzielić się ze znajomymi interesującymi Was treściami (udostępnić na facebooku, wysłać e-mailem, wiadomością SMS itp.) czy utworzyć zestawienie ulubionych wpisów (np. z planami treningowymi) – dostępnych w dowolnym momencie za naciśnięciem jednego tylko przycisku. Dzięki powiadomieniom możecie otrzymywać - wprost na swój telefon! - najważniejsze informacje dnia czy tygodnia.

Kalendarz imprez - zakładka zawiera obszerne i na bieżąco aktualizowane zestawienie wydarzeń biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, z uwzględnieniem najważniejszych aspektów imprezy (miejsce, dystans, organizator, atest trasy, punkty doświadczenia ITRA) czy użytecznych linków (rejestracja, regulamin, strona internetowa, fanpage, itd.). Unikalną cechą zakładki jest moduł „Moje starty”, dzięki któremu - po uprzedniej rejestracji - możecie stworzyć swój własny, spersonalizowany kalendarz startów! A my będziemy automatycznie przesyłać Wam wyniki tych wydarzeń oraz najważniejsze informacje z nimi związane!

Festiwal Biegów - zakładka dedykowana naszemu autorskiemu wydarzeniu - Festiwalowi Biegowemu w Piwnicznej-Zdroju. To jedno z największych, a przy tym najwszechstronniejszych wydarzeń dla miłośników aktywności fizycznej w Polsce. Imprezie towarzyszą spotkania z gwiazdami sportu, warsztaty i seminaria dla biegaczy, strefy aktywności, koncerty. Zakładka zawiera najistotniejsze informacje dot. imprezy w Piwnicznej, a także naszej działalności, realizowanej przez cały rok w ramach Fundacji „Festiwal Biegów”.

Grzegorz Rogowski:

Aplikacja Festiwal Biegów to zawsze aktualne źródło wiedzy o polskich biegach i biegaczach, wydarzeniach biegowych w Europie i na świecie, rekordach, biegowych ciekawostkach... Korzystając regularnie z narzędzia zanurzycie się w świat biegowej rywalizacji i zabawy! Do czego gorąco zachęcam!

Aplikacja Festiwal Biegów – Bieganie 365 dostępna jest w sklepach Google Play (wersja na system Android) oraz AppStore (iOS). Aplikacja jest całkowicie bezpłatna! Sprawdźcie!

POBIERZ APLIKACJĘ

Aby pobrać wersję na system Android kliknij TUTAJ lub zeskanuj QR Code:

Aby pobrać wersję na system iOS, kliknij TUTAJ lub zeskanuj QR Code:

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce