Mariusz Jurek z firmy Koral: „Bieganie jest dla każdego”


Opublikowane w czw., 13/09/2018 - 13:16

- Nie wyobrażam sobie Festiwalu Biegowego bez firmy Koral - Dyrektor Generalny PPL Koral o bieganiu i współpracy z krynickimi organizatorami.

Kolejna szczęśliwa osoba wyjeżdża z Krynicy samochodem ufundowanym przez firmę Koral. Ogromne emocje na scenie podczas losowania, jeszcze większe przy odbiorze kluczyków…

Mariusz Jurek: Niezwykle ekspresyjna biegaczka i wspaniały objaw radości. Sama sobie zapracowała na tę nagrodę, co oczywiście służy propagowaniu idei biegania. Bardzo nas to cieszy, bo dyscyplina zdobywa kolejne rzesze zwolenników.

Skazana na sukcesy! Zadebiutowała w krynickim ultra i... wygrała auto! [ZDJĘCIA]

Festiwal Biegowy, którego jesteście Państwo partnerem od pierwszej edycji świętuje w tym roku rekord frekwencji...

Bo bieganie nie wymaga absolutnie nakładów finansowych ani specjalnych zdolności. Bieganie jest dla każdego. Wystarczy chcieć, zmobilizować się i zacząć biegać – kilka metrów, potem kilkaset, kilka kilometrów, by skończyć nawet jako mistrz maratonu. Bieganie to czysty sport. Oczywiście istnieje doping, zakazane środki, ale w każdej dyscyplinie mamy do czynienia z tym zjawiskiem. Bieganie piętnuje wszystkie przypadki oszustw, co w innych sportach czy biznesie nie jest standardem.

Koralowi i bieganiu jest po drodze…

I to bardzo. Od początku spodobała nam się idea współpracy z Festiwalem Biegowym, nie było nawet chwili zastanowienia. Maraton, którego jesteśmy partnerem tytularnym, to koronna dyscyplina w biegach ulicznych, królewski dystans. Zawsze chylimy czoła zwycięzcom, ale też podziwiamy wszystkich uczestników. Oczywiście są biegi bardziej skomplikowane, dłuższe, ale pokonanie maratonu to zawsze duże wyzwanie, z ogromną tradycją.

Nieczęsto zdarza się, że sponsor i organizator imprezy sportowej mają tak długą historię współpracy jak Koral i Festiwal Biegowy.

Bierze się to ze szczytnej idei tego wydarzenia. Widzimy, że impreza się rozwija, przyciąga kolejnych biegaczy. Nie wyobrażam sobie Festiwalu Biegowego bez Korala.

Za rok jubileuszowa, dziesiąta edycja. Czy firma Koral przygotuje coś specjalnego z tej okazji?

Na pewno. Co roku staramy się przygotowywać samochód, który odpowiada modzie i trendom w motoryzacji. Doposażamy też pojazdy, co nie jest regułą w różnego rodzaju loteriach. Chcemy, by ta nagroda spełniała marzenia biegacza. Jestem przekonany, że tak jest. W przyszłym roku również nie zawiedziemy.

red.

Partner Koral Maratonu:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce