Na biegi w Krynicy z karnetem. Wyjaśniamy "jak" i "gdzie"

 

Na biegi w Krynicy z karnetem. Wyjaśniamy "jak" i "gdzie"


Opublikowane w czw., 16/01/2020 - 10:56

Wraz ze zmianą opłat startowych na krynickie biegi - stawki II progu będą obowiązywały do 31 maja - został aktywowany system karnetowy. Wyjaśniamy reguły, które mają w nim zastosowanie.

Co w karnecie?

Karnety 11. TAURON Festiwalu Biegowego obejmują większość konkurencji imprezy. Z oferty wyłączone są jedynie: Iron Run oraz Bieg 7 Dolin (100, 64 i 35 km), a więc najbardziej wymagające konkurencje Festiwalu. 

Komponując pakiet możecie połączyć np. piątkową Krynicką Milę, sobotnią Życiową Dziesiątkę i niedzielny półmaraton. To jedna z najczęściej wybieranych kombinacji podczas ostatniego wydania naszego Festiwalu, choć, oczywiście, nie jedyna. 

Rodzaje karnetów

Do waszej dyspozycji są karnety dwu- i trzydniowe. Karnet dwudniowy umożliwia start w biegach piątkowych i sobotnich lub sobotnich i niedzielnych.

Nie ma możliwości skorzystania z karnetu 2-dniowego, jeśli chcemy wystartować w piątek i niedzielę. W takiej sytuacji należy wybrać pojedyncze konkurencje lub karnet 3-dniowy.

Ceny karnetów 

Karnet dwudniowy kosztuje 100 zł, karnet trzydniowy - 130 zł. 

Jak skorzystać z karnetu? 

Należy zaznaczyć odpowiednią pozycję w formularzu rejestracyjnym na 11. TAURON Festiwal Biegowy:

Ponadto trzeba wybrać biegi, w których chce się wystartować oraz ewentualnie transport na start, pamiętając o dniach rozgrywania wybranych konkurencji (w formularzu rejestracji są oznaczone odpowiednim kolorem). 

Zachęcamy do rozważnego doboru biegów, z uwagi na zdrowie i konieczność regeneracji przed kolejnymi startami, ale i biegową statystykę: wybierając bieg, ale nie stając na jego starcie, znajdziemy się na liście wyników z adnotacją DNS (nie wystartował). 

Jestem już zarejestrowana/y na Festiwal, ale chciałbym skorzystać z karnetu

Istnieje taka możliwość. Osoby, które zapisały się już na Festiwal, mogą rozszerzyć swoje zgłoszenie o dodatkowe biegi oraz sam karnet:

  • jeśli nie opłaciliśmy jeszcze startu, trzeba odwiedzić Profil Uczestnika i zaktualizować zgłoszenie;
  • jeśli zaś dokonaliśmy już płatności, należy wysłać e-mail (zapisy@festiwalbiego.pl) lub zadzwonić (22 501 45 52) z prośbą o aktualizację zgłoszenia i - jeśli zajdzie taka konieczność - uzupełnić różnicę w opłacie startowej. 

Karnet na okaziciela?

NIE. Karnety 11. TAURON Festiwalu Biegowego nie mają fizycznej postaci. Są imienne, tj. przypisane do danego zawodnika i jego zgłoszenia na festiwalowe biegi.

Jakie korzyści daje karnet? 

Finansowe - pozwala zaoszczędzić na opłatach startowych wybranych biegów, od kilku do kilkudziesięciu złotych. Co istotne, cena karnetu obejmuje zarówno opłatę rejestracyjną, jak i transport na start (np. dla Biegu na Jaworzynę - jeśli zdecydujemy się na udział w tej konkurencji). 

Komfort udziału w Festiwalu - jeśli na miejscu przyjdzie Wam ochota na zmianę konkurencji lub wystartowanie w dodatkowym biegu, wystarczy zgłosić się do biura zawodów i poprosić o bezpłatne dodanie danej konkurencji do listy startowej w ramach posiadanego karnetu. 

Sportowy weekend dla całej rodziny!

11. TAURON Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 11-13 września 2020 r.. W programie imprezy jest 25 konkurencji biegowych i nordic walking, z trasami przekraczającymi łącznie 300 km. Trwają zapisy do imprezy - nie ma limitu zgłoszeń i losowania uczestników,  także w biegach ultra i górskich. Na liście zgłoszeń jest już ponad 4 300 osób! Przyłącz się - biegaj z nami!

  • Program sportowy: TUTAJ
  • Regulamin: TUTAJ
  • RejestracjaTUTAJ 
  • Profil Uczestnika (zapisany niepłacony): TUTAJ 

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce