Najszybsze rodziny w Krynicy to… okaże się w 2019 r.! Nagrody dla wszystkich uczestników rywalizacji!


Opublikowane w pt., 21/12/2018 - 16:55

Podczas 10. TAURON Festiwalu Biegowego wyłonimy najszybsze rodziny uczestniczące w biegach w Krynicy-Zdroju.

Do udziału w rywalizacji o tytuł „Najszybszej rodziny Festiwalu Biegowego” zapraszamy 3-osobowe familie złożone z dwójki rodziców i jednego dziecka lub jednego rodzica i dwójki dzieci. 

Do klasyfikacji liczone będą czasy uzyskane przez wszystkich członków rodziny w następujących konkurencjach:

  • Bieg na 1 km 
  • Życiowa Dziesiątka (10 km)
  • Półmaraton (21,097 km)

Rodziny same decydują, w których konkurencjach wystartują jej poszczególni reprezentanci, z jednym zastrzeżeniem - w biegu na 1 km nie może wystąpić osoba pełnoletnia. Dolny limit wieku biegu na 10 km to 16 lat, a półmaratonu - 18 lat.

Zgłoszenia do rywalizacji będziemy przyjmowali będziemy w biurze zawodów 10. TAURON Festiwalu Biegowego (6-8 września 2019 r.). Wcześniej, każdy z członków rodziny powinien zarejestrować się i opłacić start w wybranego biegu. 

Nagrodami finansowymi uhonorujemy pięć najlepszych rodzin. Pozostałe rodziny uczestniczące w rywalizacji otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

10. TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju rozpocznie się 6 września 2019 r. W programie imprezy jest blisko 30 konkurencji z trasami o łącznej długości ponad 300 km. Zapisy są otwarte – nie ma limitu i losowania uczestników, także w biegach górskich. Do 31 maja obowiązują niższe stawki wpisowego!

10. TAURON Festiwal Biegowy (6-8 września 2019 r.):

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce