Nessi i Festiwal Biegowy. Nowe kurtki ambasadorskie


Opublikowane w pt., 08/06/2018 - 06:45

Festiwal Biegowy i Nessi Sportswear - to nie może być nudne czy uniwersalne połączenie! Wzór jest inspirowany strojem Lachów Sądeckich, a czerwony kolor to barwa dynamiczna, przykuwająca uwagę, symbolizuje siły witalne, bohaterstwo i piękno.

Bomberka idealnie sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów na imprezy biegowe, jak i na co dzień – do pracy, na spac er, zakupy, spotkanie z przyjaciółkami czy randkę. Idealna po wyjściu z siłowni lub wychodząc na spacer.

Z jej pomocą łatwo rozpoznacie naszych ambasadorów!

Festiwal Biegowy – nie tylko Krynica

Festiwal Biegowy to projekt, z którego jesteśmy dumni. Największy festiwal biegów w całej Europie Środkowej. Trzydniowa impreza w drugi weekend września to 30 najróżniejszych biegów dla wszystkich na 300 kilometrach tras w Krynicy i okolicznych miejscowościach oraz na pięknych szlakach Beskidu Sądeckiego. Ale „Festiwal Biegów” jest pojęciem znacznie szerszym. To także ponad 50 imprez biegowych w całym kraju, zrzeszonych w Lidze Festiwalu Biegów. To jeden z najpoczytniejszych portali biegowych www.festiwalbiegow.pl. To Karta Biegacza, trasy biegowe w Małopolsce realizowane w ramach projektu Klaster Aktywnej Turystyki, Strefa Dzieci i akcje edukacyjno-promocyjne realizowane w szkołach. Te wszystkie przedsięwzięcia Fundacja "Festiwal Biegów" może lepiej rozwijać dzięki współpracy m.in. z zaprzyjaźnionymi biegaczami. To właśnie oni mogą być Ambasadorami Festiwalu Biegów.

Ambasador FB – to brzmi dumnie!

Ambasador Festiwalu Biegów musi przede wszystkim biegać i bieganie kochać, brać udział w imprezach biegowych w całym kraju, a dobrze jeśli także za granicą, bo tam też promować nasz Festiwal chcemy. Chętnie w gronie ambasadorów witamy ludzi pracujących z dziećmi i młodzieżą lub seniorami, przekazujących miłość do biegania i aktywnego trybu życia; członków formalnych i nieformalnych grup, stowarzyszeń i klubów biegowych; ludzi lubiących wyzwania i realizację nowych pomysłów. Może być takim współpraca z naszą Fundacją w dumnej roli Ambasadora Festiwalu Biegowego.

Zadania Ambasadora

Ambasador promuje Festiwal Biegowy, udziela informacji o imprezie i zachęca biegaczy do startu we wrześniowej imprezie w Krynicy. Prowadzi promocyjne zapisy na Festiwal, obsługuje stoiska festiwalowe na imprezach w całym kraju, rozdaje ulotki i inne materiały promocyjne. Ambasador może prowadzić pod egidą FB zajęcia i treningi dla młodzieży; odwiedza szkoły, opowiada o idei Festiwalu i jego działalności. Jako uczestnik zawodów biegowych w kraju i za granicą współtworzy też portal internetowy www.festiwalbiegow.pl, pisząc do niego relacje i tworząc galerie zdjęć oraz inne kanały mediów społecznościowych.

Prawa Ambasadora

Ambasador czynnie współtworzy największy projekt biegowy w Polsce. Na start działalności otrzymuje specjalny pakiet z koszulką techniczną Ambasadora Festiwalu Biegów.

Aktywność Ambasadora, jego działalność promocyjna i redakcyjna są przeliczane na punkty, za które przyznajemy nagrody finansowe i rzeczowe. Z odpowiednią liczbą punktów może podczas wrześniowej imprezy w Krynicy uczestniczyć w wybranych biegach Festiwalu i skorzystać z preferencyjnych noclegów. W ciągu całego roku Ambasador ma też prawo do bezpłatnych pakietów startowych na biegi należące do Ligi Festiwalu Biegów.

Coroczne podsumowanie działalności ambasadorskiej odbywa się podczas uroczystego Bankietu Ambasadorów w trakcie Festiwalu Biegowego.

Poznaj naszych Ambasadorów!

Nasz Program Ambasadorski skupia w tej chwili około 150 osób z całej Polski, a także z zagranicy (np. Słowacji czy Serbii). Czynnych Ambasadorów możesz poznać TUTAJ, na pewno są wśród nich Twoi znajomi. Spotykasz ich na imprezach biegowych w całym świecie, wśród biegaczy i organizatorów czy wolontariuszy. Łatwo ich rozpoznać – mają na sobie koszulkę, a od teraz i kurtkę z logo Festiwalu i ambasadorskim hasłem na plecach.

Bądź z nami, zapraszamy!

Osoby pragnące nawiązać współpracę z Fundacją "Festiwal Biegów" i promować festiwalową ideę zachęcamy do udziału w naszym programie „Ambasador Festiwalu Biegów”. Nabór do programu przeprowadzamy zawsze jesienią, po Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdroju. Nie przegap! 

Fundacja Festiwal Biegów


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce