Udział w Koral Maratonie gratis!

 

Udział w Koral Maratonie gratis!


Opublikowane w sob., 20/03/2010 - 00:00

Udział w Festiwalu Biegowym zgłosiło już ponad 1100 osób, które skorzystały z dotychczas ogłoszonej promocji. Organizatorzy rozszerzają promocję o kolejne 350 osób, które od dnia 11 marca 2010 zarejestrują się i zgłoszą swój udział w Koral Maratonie. Otrzymają one wpisowe gratis oraz bezpłatne zakwaterowanie - 2 noclegi, w dniach 4-6.06.2010 w pokojach wieloosobowych w ośrodkach wczasowych w Krynicy Zdrój lub okolicach Krynicy.  Uwaga! Nie przyjmujemy już zgłoszeń do udziału w  Ultramaratonie z powodu wyczerpania limitu miejsc.

Dotychczasowe zgłoszenia do udziału są ważne i objęte wcześniej ogłoszonym programem promocyjnym. Komunikat o wyczerpaniu limitu miejsc promocyjnych pojawi się na stronie internetowej www.festiwalbiegowy.pl w zakładce „Rejestracja".

Rezygnacja

Osoby,  które wzięły w promocji, a nie wykorzystają zarezerwowanych miejsc biegowych i noclegowych i nie anulują rejestracji do dnia 30 kwietnia 2010 roku, zobowiązane są  do pokrycia kosztów wynikających z tytułu dokonanych na ich nazwisko rezerwacji hotelowych i biegowych. Rezygnację z uczestnictwa w biegach i z rezerwacji noclegów dla osób zarejestrowanych w ramach promocji należy przesyłać na adres: faktura@isw.org.pl do dnia 30 kwietnia 2010.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce