3. Bieg Lwa: Kto pierwszy ten… ma gruby portfel

 

3. Bieg Lwa: Kto pierwszy ten… ma gruby portfel


Opublikowane w wt., 18/02/2014 - 10:18

Ponad tysiąc uczestników, kilkanaście dystansów do wyboru, znakomite wyniki czasowe elity w biegu głównym i mnóstwo atrakcji okołobiegowych. Do tego wymarzona pogoda. Tak w telegraficznym skrócie można opisać ubiegłoroczną, II edycję Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym k. Poznania. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się 18 maja. Właśnie ruszyły zapisy do imprezy.

Poniżej komunikat organizatorów. Zwróćcie uwagę na szczegóły dotyczące opłaty startowej i limitu uczestników. 

Nadeszła długo oczekiwana chwila - ruszyły zapisy do Biegu Lwa. Na razie na półmaraton i Pogoń za Lwem, ale już za dwa miesiące, 18 kwietnia również dla Lwiątek i spinningowców. Dzieciaki, uzbrójcie się w cierpliwość i wytrwale trenujcie.

Wiesz już jaki pakiet wybrać? Pomożemy Ci w podjęciu decyzji.

Za standardowy pakiet na półmaraton zapłacisz 55 złotych, ale jeśli nie załapiesz się na pierwszą 666 to musisz liczyć się z wydatkiem 66 złotych. Ale uważaj, bo już 889 osoba będzie musiała zapłacić 88 złotych. Jeżeli koniecznie chcesz wystartować ale lubisz emocje i napięcie związane z wyczekiwaniem do ostatniej chwili, to masz na to szansę bo przyjmiemy tylko 1111 zawodników.

Wiesz, za ile, ale nie wiesz co dostaniesz w pakiecie startowym? No to słuchaj uważnie: specjalny, personalizowany numer startowy, worek z Decathlonu, plecak sportowy PASO, profesjonalna czapeczka Kalenji, bony rabatowe i gadżety od naszych Partnerów. Możesz też liczyć na bogaty pakiet regeneracyjny i bon rabatowy na ciepły posiłek. Mało?

No to wykup pakiet premium za 140 złotych, a dorzucimy Ci jeszcze opaski kompresyjne na łydki Royal Bay!

Nie będzie też biednie w Pogoni za Lwem. Pobiegniesz 7 km, a za wpisowe 22 złote (później 33 złote) otrzymasz wszystkie świadczenia półmaratonu z wyjątkiem plecaka. Możesz też wybrać pakiet premium z opaskami.

Co Ty na to? Tak nie ma nawet w Berlinie!

Strona zawodów: http://www.bieglwa.pl

Półmaraton: Regulamin, Zapisy

Pogoń za Lwem: Regulamin, Zapisy

Bieg Lwiątek: Zapisy – od 18 kwietnia

Organizator / opr. gr

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce