Barbara Kawa

 

Kim jestem? 

Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki wspaniałych dzieciaków. Mieszkam w małej wiosce koło Dębicy w Woli Żyrakowskiej. Na co dzień wbijam piąty bieg i zajmuję się dziećmi, domem i rodziną :) Oprócz biegania staram się jak najwięcej czasu spędzać aktywnie wciągając w to moją rodzinę :)


Od kiedy biegam?

Chyba od zawsze!! Nie pamiętam kiedy nie biegałam :) Choć taka prawdziwa i dojrzała miłość do bieganie przyszła około 5 lat temu :) 


Biegam bo?

Bo bieganie to moje odpoczywanie ! Jest to czas tylko dla mnie ...chwila wolności, szczęścia i spokoju...w dodatku w zamian dostaję pozytywnego "kopa" i tak bardzo potrzebne do życia endorfinki :) 


Moje rekordy życiowe?

Jak na razie moje rekordy nie powalają, ale pracuję nad tym aby było się czym pochwalić :) Do moich osobistych i bardzo ważnych sukcesów zaliczam ukończenie półmaratonu, maratonu i tak bardzo ważnego Biegu Górskiego na 34 km w Krynicy :)


Motto:

"Czas zawsze jest-tylko trzeba go odpowiednio wykorzystać"


Festiwal Biegowy: 

Po Bożym Narodzeniu, Festiwal Biegowy jest moim ulubionym i bardzo wyczekiwanym świętem :) Bardzo solidnie przygotowana impreza biegowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie! 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce