Bieg 7 Dolin, Ultramaraton 66 km, Bieg Górski 36 km – INFORMATOR

 

Bieg 7 Dolin, Ultramaraton 66 km, Bieg Górski 36 km – INFORMATOR


Opublikowane w pt., 22/08/2014 - 12:59

Opis trasy, jej oznakowania i limitów czasowych, zasady bezpieczeństwa i kontroli prawidłowego przebiegu rywalizacji, informacje o odprawie, depozytach, punktach przepakowych / żywieniowych oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Wszystko to znajdziecie w INFORMATORZE biegów górskich rozgrywanych podczas PZU Festiwalu Biegowego w Beskidzie Sądeckim (do pobrania po kliknięciu grafiki).

Szczegółową mapę trasy Biegu 7 Dolin i konkurencji towarzyszących znajdziecie TUTAJ. Mapę, wydrukowaną w formie składanej ulotki, na papierze wysokiej jakości, odpornym na wilgoć – znajdziecie także w pakiecie startowym.

Zachęcamy Was do przesyłania kolejnych pytań dotyczących rywalizacji w Beskidzie Sądeckim. Odpowiedzi będziemy publikować w tym artykule. Przypominamy, że regulamin wszystkich konkurencji znajdziecie w zakładce PZU Festiwal Biegowy (TUTAJ).


AKTUALIZACJA 24 sierpnia 2014:

Z informatora (strona 10) został wykreślony punkt: 

Niedozwolone jest korzystanie z pomocy osób trzecich na trasie (transport ekwipunku, wody czy żywności). Ujawniona pomoc skutkuje dyskwalifikacją zawodnika.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce