Biegacze znów staną na starcie. Zbliża się Festiwal Górski w Jedlinie-Zdrój

 

Biegacze znów staną na starcie. Zbliża się Festiwal Górski w Jedlinie-Zdrój


Opublikowane w czw., 09/03/2023 - 21:34

Już 14 maja odbędzie się wyjątkowy wydarzenie, kierowane do miłośników aktywności na świeżym powietrzu i podejmowania nowych wyzwań sportowych. Pora na Festiwal Górski w Jedlinie-Zdrój. Uczestnicy będą mieli do wyboru trzy dystanse: 10 km, 21 km i 42 km, każdy
wymagający.

Dystans 42 km to bieg na pętli dystansu półmaratońskiego, a więc 2x 21 km. To ważna informacja, szczególnie dla tych osób, które cenią sobie by trasa miała tylko jedną pętlę. Oznacza, to że takie punkty trasy jak tunel, Góra Borowa czy zamek, uczestnicy pokonają dwukrotnie.

Bieg w Jedlinie Zdrój to nie tylko rywalizacja i walka o najlepsze czasy, ale także okazja do podziwiania pięknych krajobrazów i kontaktu z naturą. Trasy biegu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić uczestnikom jak najlepsze wrażenia, a wsparcie ze strony wolontariuszy, obsługi medycznej i GOPR zapewni bezpieczeństwo podczas biegu.

W tegorocznym pakiecie startowym, poza tradycyjnym drzewkiem uczestnicy otrzymają ręcznik szybkoschnący. Dodatkowo można kupić okolicznościową koszulkę biegu.

Dla dystansu 42 km start biegu odbędzie się o godzinie 9:00 w niedzielne przedpołudnie. Następnie o 9:30 zawodnicy wyruszą na 10 km i 10:00 dla 21 km. Rejestracja uczestników rozpoczęła się 14 lutego na stronie: DATASPORT. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i do walki o najlepsze wyniki na swoim dystansie!
 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce