Już tylko dziś: 30 procent zniżki na nocne dystanse Festiwalu Biegowego

 

Już tylko dziś: 30 procent zniżki na nocne dystanse Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pon., 01/08/2022 - 00:40

Tylko do niedzieli 7 sierpnia włącznie mamy dla Was 30 procent rabatu przy zapisach na nocne dystanse Festiwalu Biegowego. Warto pokusić się o udział w nich, zwłaszcza na tak korzystnych warunkach. Wystarczy przy rejestracji podać kod: NOCKAFB22

30 procent zniżki na nocne dystanse Fetiwalu Biegowego

Sprawdź też listę nagród 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju

Pierwszy z nocnych biegów to Bieg Nocny 7 km, rozgrywany podczas pierwszego dnia 13. Festiwalu Biegowego, czyli piątek 9 września - o godzinie 22. Limit czasu: godzina. Start i meta w Miasteczku Biegowym na Nakle w Piwnicznej-Zdroju.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy zarejestrują się przez wyżej podany formularz lub w biurze zawodów, zapłacą (do niedzieli 30 procent mniej), odbiorą numer startowy, a 10 wrzesnia będą mieli ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie startują za zgodą pisemną rodzica lub opiekuna prawnego.

Nocny Bieg Rodzinny na 5 km to bieg uliczny, dedykowany rodzinom i początkującym adeptom biegania, rozgrywany - rzecz jasna - po zapadnięciu zmroku. A dokładnie - w sobotę 10 września o godzinie 22. Start i meta w Miasteczku Biegowym na Nakle w Piwnicznej-Zdroju,

W Nocnym Biegu Rodzinnym na 5 km mogą wystartować zarejestrowani zawodnicy spokrewnieni ze sobą i w dniu zawodów mający ukończone 13 lat; osoby niepełnoletnie mogą biec za pisemnym oświadczeniem zgody rodziców lub opiekunów.

Zawodnicy muszą wnieść opłatę rejestracyjną i odebrać pakiet w biurze zawodów, gdzie otrzymają numery startowe. Na trasie będą się znajdować także uczestnicy Biegu Nocnego 5 km  Iron Run.

Rejestrujcie się, bo ta atrakcyjna promocja niebawem się kończy. Z 30 procentowym rabatem na biegi nocne 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju czekamy tylko do niedzieli 7 sierpnia! (red)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce