Koszulka finiszera dla każdego, kto się zmieści (w limicie). Od 20 kilometrów wzwyż, na Festiwalu Biegowym

 

Koszulka finiszera dla każdego, kto się zmieści (w limicie). Od 20 kilometrów wzwyż, na Festiwalu Biegowym


Opublikowane w śr., 02/08/2023 - 14:43

Nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia Festiwalu Biegowego. Każdy, kto ukończy bieg o dystansie większym niż 20 km i zmieści się w wyznaczonym limicie, dostanie w nagrodę koszulkę finishera! Nie zapomnijcie podać (na stronie rejestracji) do 6 sierpnia swojego rozmiaru.

Festiwal Biegowy jest wyjątkowy pod wieloma względami. Uśmiech, sportowa rywalizacja, przyjazna atmosfera, wielkie emocje. Te cudowne chwile będziecie pamiętać do końca życia. Warto jednak wyjechać z Piwnicznej z festiwalową pamiątką. 

Wzorem lat ubiegłych na festiwalu będziecie mogli zdobyć specjalną koszulkę finishera. Trafi w ręce wszystkich, którzy ukończą w wyznaczonym limicie jeden z tych biegów:

  • Półmaraton
  • Bieg na 23 km
  • Bieg na 36 km
  • Bieg na 64 km
  • Bieg na 100 km
  • Iron Run

Ważne, aby podać wszystkie szczegóły przy rejestracji. Rozmiar możemy wybrać do 6 sierpnia. Nowo rejestrujący podają go w formularzu zgłoszeniowym 

Osoby zarejestrowane, ale jeszcze nieopłacone, logują się na konto utworzone podczas rejestracji do panelu zawodnika. Następnie klikają przycisk „Edytuj” przy swoim zgłoszeniu/zgłoszeniach, zmieniają rozmiar koszulki i zapisują zgłoszenie.


Z kolei osoby zarejestrowane i opłacone logują się na konto utworzone podczas rejestracji do panelu zawodnika a następnie klikają przycisk: „Finiszer – podaj rozmiar", wybierają go i zapisują zmianę.


W przypadku problemów możecie wysyłać wiadomości na adres: zapisy@festiwalbiegow.pl. Warto się również wcześniej zapoznać z rozmiarówką, aby wybrać wartość idealną dla siebie.

Jeśli nie jesteście jeszcze zarejestrowani na Festiwal Biegowy, zróbcie to jak najszybciej! To naprawdę impreza jedyna w swoim rodzaju. Nie może Was na niej zabraknąć! (M.Pogwizd), fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce