Obniżone opłaty na DZIEŃ DZIECKA! Złap zniżkę! Zapisz się na 12. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

 

Obniżone opłaty na DZIEŃ DZIECKA! Złap zniżkę! Zapisz się na 12. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju


Opublikowane w wt., 01/06/2021 - 07:29

Złap zniżkę na Dzień Dziecka!Przygotowaliśmy dla Was i waszych znajomych specjalną akcję promocyjną! Z okazji Dnia Dziecka przywracamy na jedną dobę ceny z I progu.

Im bogatszy planujecie Państwo program startów podczas 12. Festiwalu Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju, tym większe będą WASZE OSZCZĘDNOŚCI! Bieg 7 Dolin na 100 kilometrów oraz etapowy Iron Run są dziś tańsze o 26 zł, Bieg Siedmiu Dolin na 61 km i Koral Maraton o 20 zł, a Bieg Siedmiu Dolin na 36 kilometrów o 15 zł. A to nie wszystkie zniżki.

Aby skorzystać z rabatów należy dokonać zgłoszenia na 12. Festiwal Biegowy (TUTAJ) oraz zrobić przelew za opłatę startową w terminie trwania promocji. Wniesienia opłaty startowej to warunek konieczny do skorzystania z rabatu. Wszystkich uczestników obowiązuje opłata rejestracyjna w stałej wysokości 10 zł.

12. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju wystartuje 10 września 2021 roku. W ciągu trzech dni w Piwnicznej-Zdroju, Nowym Sączu, Rytrze i Starym Sączu odbędzie się kilkadziesiąt konkurencji indywidualnych i drużynowych. Program imprezy, której sercem będzie ogromne, 7-hektarowe Miasteczko Biegowe na Nakle w Piwnicznej-Zdroju, obejmuje także seminaria i warsztaty dla biegaczy, spotkania z gwiazdami sportu, koncerty, strefy aktywności, strefę food trucków...  Lista zgłoszeń jest coraz dłuższa, jest na niej już ponad 2000 osób!

Zniżki z okazji Dnia Dziecka trwają dobę, a obecny próg opłat startowych obowiązuje tylko do końca czerwca 2021 roku. Biorąc pod uwagę nieograniczony dostęp do imprezy (brak limitów czy losowania uczestników, także w biegach ultra) warto już dziś podjąć decyzję o starcie w Piwnicznej-Zdroju. Taniej już nie będzie,

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju:
Ramowy program sportowy imprezy
Rejestracja

Przygotowaliśmy dla was i waszych znajomych specjalną akcję promocyjną!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce