Zmiana nagród w Plebiscytach FB [OŚWIADCZENIE]

 

Zmiana nagród w Plebiscytach FB [OŚWIADCZENIE]


Opublikowane w śr., 13/07/2016 - 13:49

Z uwagi na brak kontynuacji współpracy z partnerem finansowym plebiscytów na Biegowe Wydarzenie i Dziennikarza Roku, Fundacja "Festiwal Biegów" podjęła decyzję o zmianie rodzaju i wysokości nagród w obu konkursach. 

Laureat plebiscytu Biegowe Wydarzenie Roku otrzyma nagrodę o wartości 100 tys. zł, w postaci świadczeń promocyjnych realizowanych przez Fundację "Festiwal Biegów” i za pośrednictwem jej partnerów.

Laureat plebiscytu Biegowy Dziennikarz Roku otrzyma wyróżnienie okolicznościowe w postaci dyplomu i statuetki. 

Zmieni się również forma wręczenia nagród. Laureaci plebiscytów zostaną ogłoszeni oraz uhonorowani podczas ceremonii, która odbędzie się na scenie festiwalowej, w obecności uczestników i kibiców imprezy. 

Idea plebiscytów na Biegowe Wydarzenie, Dziennikarza oraz Książkę Roku pozostaje niezmienna - nominując i głosując na kandydatów czytelnicy portalu www.FestiwalBiegow.pl honorują tych organizatorów i redaktorów/blogerów, których pracę w danym okresie czasu cenią najbardziej. 

Dziękujemy za napływające nominacje oraz głosy, czekamy na kolejne. Na osoby, które dołączą do swoich e-mail i wiadomości tekstowych ciekawe uzasadnienie wyboru, czeka 30 nagród rzeczowych, tj. voucherów na sprzęt sportowy o wartości 200 zł.

Jednocześnie organizatorzy imprez oraz redaktorzy/blogerzy, którzy przystąpili już do plebiscytów, a w świetle powyższych zmian chcieliby się z nich wycofać, proszeni są o kontakt z Fundacją "Festiwal Biegów" i koordynatorem danego zgłoszenia.

Zgodnie z regulaminami plebiscytów, Fundacja "Festiwal Biegów" oraz osoby z nią związane są wykluczone z udziału w plebiscytach i nie czerpią z nich żadnych korzyści finansowych czy rzeczowych. Ponadto Fundacja podjęła decyzję, że wszelkie wpływy z wiadomości SMS wspierających kandydatów do nagród zostaną przekazane na cele charytatywne. 

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce