Black Cat Escape - nowy wymiar zabawy w stolicy

 

Black Cat Escape - nowy wymiar zabawy w stolicy


Opublikowane w pt., 12/02/2016 - 09:25

Spróbuj fascynującej rozgrywki "live adventure"… Wciel się w bohatera, sprostaj zagadkom, rozwiąż intrygę. Zaproś na randkę z emocjami. Wejdź z ukochaną osobą w czarujący świat gry przygodowej na żywo. Przyjdź z przyjaciółmi - przeżyjcie wspólnie niesamowity wieczór

Black Cat Escape Room to miejsce, które powstało dzięki dwóm pasjom właściciela Łukasza Rynkowskiego: miłośnika gier przygodowych i eksploracji opuszczonych miejsc (Urbex) – według nas to duet wręcz idealny.

“Escape Room” to rozrywka typu “live-action adventures”. Zabawa polega na wciągnięciu do historii graczy, którzy muszą uporać się z zadaniem: np. uwolnić przetrzymywaną ofiarę przez seryjnego mordercę, zdobyć tajne dokumenty etc. Grupa od 2 do 5 osób zamykana jest w scenograficznie urządzonym pokoju na określony czas, najczęściej 60 minut. Ich celem jest rozwiązać szereg zagadek logicznych i manualnych w tym okresie.

Black Cat Escape Room położony jest na 14 piętrze, to co ich wyróżnia to pokój na otwartej przestrzeni z pięknym widokiem na Warszawę. Wszystkie pokoje mają dopracowaną scenografię, interesujące zagadki i dużo elektronicznych rozwiązań. Do wyboru mamy cztery klimatyczne pokoje, pełne wyzwań i doznań zmysłowych każdy znajdzie coś dla siebie. To od nas zależy czy wcielimy się w postać detektywa tropiącego seryjnego zabójcę z Long Island, czy staniemy się agentami ABW, którzy maja rozkazy sprawdzić pogłoski o nazistowskim bunkrze pełnym złota a może włamywaczami lub klientami restauracji, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Głębokie doznania gwarantowane są dzięki połączeniu różnych dziedzin rozrywki: filmu, gier komputerowych, literatury i scenografii teatralnej. Czy podejmiesz wyzwanie?

Dlaczego Black Cat?

– Bo czarny kot to mroczna, intrygująca i inteligentna postać, idealny symbol dla naszego Escape Roomu – wyjaśnia Łukasz Rynkowski. – KOT symbolizuje słońce, księżyc, czary, diabła, magię, ciemność, śmierć, wróżbę, okrucieństwo, drapieżność, zdradę, chytrość, pochlebstwo, egoizm, perwersję, niewierność, złodziejstwo, dumę, melancholię, nerwowość, wrażliwość, powściągliwość, wygodę, luksus, domatorstwo, lenistwo, staranność, czystość, wdzięk, delikatność, długowieczność, płodność.

Czy dasz się przemienić na 60 minut w bohatera rzeczywistej gry, który będzie musiał uporać się z wieloma zagadkami i fabułą do rozwikłania?

Z Kartą Biegacza załapiesz się na super zniżkę: 30% zniżka od poniedziałku do piątku w godzinach 11-17 (nie dotyczy dni świątecznych); 10% zniżka na wszystkie pozostałe wejścia od poniedziałku do niedziel. Miauuu…

Adres: Aleje Jerozolimskie 155/77
Telefon: 505 909 636
Internet: http://blackcatescape.pl/
E-mail: info@blackcatescape.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce