[KARTA BIEGACZA] Salco - regeneruje i pielęgnuje

 

[KARTA BIEGACZA] Salco - regeneruje i pielęgnuje


Opublikowane w wt., 27/10/2015 - 09:53

Salco Sport Therapy, zdrowe spojrzenie na regenerację organizmu osób aktywnych. Po długim wysiłku to jedna z najlepszych, a przy tym najtańszych metod regeneracji. A ta jak wiemy, to klucz do sukcesu każdego sportowca. 

Regenerująca kąpiel solankowa. Ambasador testował i poleca!

 

Kąpiel wzbogacona zostaje unikalnym kompleksem biopierwiastków (sód, chlor, wapń, magnez, potas, mangan, jod, brom, żelazo) obecnych w tej soli, uwalnianych w wodzie i przyswajanych przez organizm. Ich unikalne proporcje zachowane są w produkcie dzięki stosowaniu tradycyjnego panwiowego procesu warzenia soli. Efektem stosowania solanki jest odżywienie i regeneracja skóry oraz dodatkowe działanie antyseptyczne i odświeżające. 

Sól Salco Sport Therapy wzbogacona została dodatkiem olejków eterycznych, zapewniających równoległe bodźce aromaterapeutyczne. Tęcza zapachów przeprowadza nas od pobudzenia i emocji, poprzez neutralną inspirację, na wyciszającej harmonii i równowadze zakończywszy.

Z Kartą Biegacza rabat  10% na produkty dostępne w sklepie internetowym  www.salcosklep.pl (oprócz produktów objętych promocją) 

Polecamy!

Telefon: 14 612 75 19
Internet: www.salcosklep.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce