Padło Endomondo? Mnóstwo problemów z aplikacją

 

Padło Endomondo? Mnóstwo problemów z aplikacją


Opublikowane w śr., 08/07/2020 - 10:17

Problemy z rejestracją i synchronizacją treningów, znikające aktywności, niedostępna część funkcjonalności… Najpopularniejsza aplikacja mobilna do monitorowania aktywności fizycznej ma ogromne problemy ze stabilnym działaniem.

Kłopoty zaczęły się kilkanaście tygodni temu, gdy biegacze, kolarze czy triathloniści… zyskali więcej czasu na swoje aktywności w związku z pandemią koronawirusa. Niezawodna dotąd platforma dostała zadyszki przez znaczący przyrost aktywności rejestrowanych przez użytkowników.

Problemy trwają już dłuższy czas. W poniedziałek na facebookowym profilu Endomondo pojawił się komunikat, że twórcy aplikacji wiedzą o problemach i starają się im zaradzić. Brakuje informacji kiedy można spodziewać się rozwiązania problemów.

W komentarzach użytkownicy aplikacji zwrócili uwagę, że narzędzie przez wiele miesięcy nie było aktualizowane i że nowy właściciel Endomondo, firma Under Armour, zaniedbała projekt. Część otwarcie deklaruje przenosiny do innych, bardziej wydajnych narzędzi. Nie kryją rozżalenia, bo z aplikacją związani są od wielu wielu lat. Endomondo ma spore zasługi w popularyzacji systematycznego biegania czy jazdy rowerem. Dla wielu narzędzie stało się nieodłącznym towarzyszem przemierzanych tras.

Dajcie znać w komentarzach czy i ew. jakich problemów z Endomondo doświadczacie.

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce