Pobierz indywidualny plan treningowy i wystartuj w Łodzi

 

Pobierz indywidualny plan treningowy i wystartuj w Łodzi


Opublikowane w sob., 10/01/2015 - 08:57

Na 100 dni przed startem 5. DOZ Maratonu Łódź organizatorzy przygotowali dla biegaczy niespodziankę. Od piątku ze strony internetowej www.lodzmaraton.pl można pobrać indywidualny, 6-tygodniowy plan treningowy opracowany przez ekspertów biegowych z serwisu Motivato. Dzięki temu każdy ma szansę optymalnie przygotować się do startu w zbliżającej się imprezie.

DOZ Maraton Łódź wraz z ALE 10k Run odbędzie się 19 kwietnia. Na liście startowej maratonu i biegów towarzyszących zarejestrowanych jest już ponad 2300 uczestników z 19 krajów świata. – Postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają, czy wziąć udział w naszej imprezie – mówi Michał Drelich, dyrektor DOZ Maratonu Łódź o wprowadzeniu programów treningowych. To już ostatni dzwonek, by rozpocząć przygotowania do udziału w wiosennym maratonie lub towarzyszącym mu biegu na 10 kilometrów – dodaje.

Wszystkich biegaczy, którzy wolą przygotowania w grupie, organizatorzy zapraszają na treningi Drużyny DOZ. W każdą środę o godzinie 18:00 oraz każdą niedzielę o godzinie 9:30 grupa biegaczy spotyka się przed łódzką Atlas Areną, aby pod okiem wykwalifikowanych trenerów przygotować się do startu. Uczestnicy treningów podzieleni są na trzy grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Organizatorzy zapraszają również do udziału w cyklu biegów w ramach Pucharu DOZ Maraton Łódź. Najbliższy bieg, na dystansie 15 km, odbędzie się już 18 stycznia, na terenie „Arturówka” i Lasu Łagiewnickiego. Rejestracja do biegu odbywa się za pośrednictwem strony www.lodzmaraton.pl/puchar-maratonu.

mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce