9. Festiwal Biegowy: Na Święto Kobiet Panie zapisują się ze zniżką 30 proc!


Opublikowane w czw., 08/03/2018 - 06:27

W Krynicy Dzień Kobiet trwa... aż cztery dni! Rejestrując się do 9. Festiwalu Biegowego w dniach 8-11 marca, Panie oszczędzają jedną trzecią na wpisowym!

Rabat dostępny jest wyłącznie w rejestracji elektronicznej i tylko dla kobiet. Aby skorzystać ze zniżki należy zapisać się przez internet a w formularzu należy wpisać specjalny kod promocyjny:

KOBIETA2018

Po dokonaniu rejestracji należy dokonać płatności. To warunek niezbędny do uzyskania rabatu. Polecamy natychmiastowy i bezkosztowy przekaz w systemie DOT PAY, dostępny w formularzu rejestracji oraz w e-mailu potwierdzającym rejestrację.

Rabat dotyczy tylko nowych rejestracji.

Rabat obejmuje wszystkie konkurencje 9. Festiwalu Biegowego, w tym Iron Run oraz Bieg 7 Dolin na wszystkich trzech dystansach, także formułę drużynową. Nie obejmuje karnetów oraz pakietu startowego Premium.

Przypominamy, że wszystkich uczestników obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 10 zł, wnoszona jednorazowo, przy pierwszej rejestracji.

9. Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego wystartuje 7 września. W programie imprezy jest ponad 30 konkurencji z trasami o długości 300 km. Lista zgłoszeń do imprezy obejmuje już ponad 4 000 osób. Przyłącz się!

Do zobaczenia w Krynicy!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce