Majówka z Festiwalem Biegowym - 3 dni na decyzję o starcie w Krynicy, zniżka 30% na opłaty startowe. PRZYŁĄCZ SIĘ!


Opublikowane w pon., 30/04/2018 - 23:50

Majowa przerwa w pracy to dobra okazja, by zaplanować starty w drugiej części roku. Gorąco zapraszamy Was do Krynicy-Zdroju na 9. Festiwal Biegowy. Mamy coś na zachętę... 

Dla tych, którzy w dniach 7-9 września chcieliby wystartować w Krynicy, ale nie zdecydowali się jeszcze na zgłoszenie do imprezy, po raz ostatni w tej części roku otwieramy: 

WIRTUALNE STOISKO PROMOCYJNE

Zapisując się na krynickie biegi przez INTERNET w dniach 1 - 3 maja (od wtorku do czwartku) oraz dokonując płatności w tym samym terminie (warunek konieczny), możecie skorzystać z 30-procentowej zniżki na opłaty startowe!

Aby skorzystać z rabatu, należy zapisać się przez internet, a w formularzu rejestracyjnym wpisać specjalny kod promocyjny:

MAJOWKA2018FB

Po dokonaniu rejestracji należy dokonać płatności. Polecamy natychmiastowy i bezkosztowy przekaz w systemie DOT PAY, dostępny w formularzu rejestracji oraz w e-mailu potwierdzającym rejestrację.

Rabat obowiązuje wyłącznie w dniach 1-3 maja i dotyczy tylko NOWYCH rejestracji.

Upust jest naliczany do opłat startowych na WSZYSTKIE wybrane biegi, od aktualnie obowiazujących stawek. Oszczędności są spore, a biorąc pod uwagę kończący się z końcem maja II próg opłat startowych - istotne dla domowego budżetu. Przy kombinacji startów czy większej liczbie domowników biegających w Krynicy, oszczędności rosną. 

Przypominamy też, że wszystkich uczestników obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 10 zł, wnoszona jednorazowo, przy pierwszej rejestracji.

9. Festiwal Biegowy wystartuje 7 września w Krynicy-Zdroju. W ciągu trzech dni rozegramy ponad 30 konkurencji idywidualnych i drużynowych, na trasach o łącznej długości przekraczającej 300 km. Program imprezy obejmuje także seminaria i warsztaty dla biegaczy, spotkania z gwiazdami sportu, koncerty, strefy aktywności… Lista zgłoszeń do imprezy obejmuje już ponad 5,6 tys. osób – przyłącz się!

9. Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego:

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce