[DLACZEGO BIEGAM] Izabela Stryszyk: Do Krynicy, by sprawdzić się w kilku biegach... pod rząd!


Opublikowane w śr., 11/03/2020 - 10:25

Izabela Stryszyk biega dopiero od dwóch lat. Chciała się odstresować, przemyśleć ważne sprawy i tak to się wszystko zaczęło. A na przyjazd na Festiwal Biegowy w Krynicy namówiła ją bliska osoba.

Rozpoczynamy serię artykułów pod tytułem „Dlaczego biegam?/Dlaczego startuję w Festiwalu Biegowym w Krynicy?”. Chcemy, byście przekazali innym biegaczom, co Was zainspirowało do rozpoczęcia biegania, dlaczego jest to takie fajne i jak to się stało, że zawitaliście do Krynicy. Jeśli chcesz podzielić się swoją historią napisz: a.klemba@festiwalbiegow.pl

  • Nazwisko: Izabela Stryszyk
  • Rocznik: 1990
  • Miejscowość: Ludwikowo
  • Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju: 2 starty (12 biegów)

Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się w grudniu 2017 roku, kiedy postanowiłam znaleźć sposób na odstresowanie się oraz okazji do spokojnego przemyślenia ważniejszych kwestii. Bieganie pozwoliło mi na pokonanie własnych słabości i dążenia do nowych celów. Mój pierwszy bieg w zawodach odbył się w maju 2018 roku na dystansie 5 km. Zdobyłam wówczas pierwszy medal za uczestnictwo w imprezie. Odkryłam także możliwość niesienia pomocy innym poprzez bieganie w imprezach charytatywnych. Na mecie nie myśli się o przebytych kilometrach, zmęczeniu czy kolejnym medalu. Najbardziej jest bezcenny uśmiech dziecka lub osoby, której niesie się pomoc. Ponadto bieg to świetna zabawa, możliwość poznawania ciekawych osób oraz zwiedzenia wielu interesujących miejsc.

O Festiwalu Biegowym w Krynicy dowiedziałam się od bliskiej mi osoby, która uczestniczyła w wydarzeniu wiele razy. Po wysłuchaniu historii, że Festiwal jest niezwykłym wydarzeniem postanowiłam w nim uczestniczyć. Pomimo ogromnej odległości pomiędzy Krynica, a moim miejscem zamieszkania chciałam wziąć udział w wydarzeniu. Tym bardziej że było dla mnie czymś nowym, formą wyzwania, ponieważ nigdy nie uczestniczyłam w kilku biegach pod rząd. Bardzo spodobała mi się organizacją wydarzenia, możliwość poznania wielu osób, a przede wszystkim wystartowania w różnych dystansach. Niesamowity okazał się Bieg Przebierańców, w którym każdy z uczestników musi wykazać się swoją kreatywnością oraz humorem i umiejętnościami.

W tym roku również wezmę udział w Festiwalu Biegowym. Nie wyobrażam sobie, aby opuścić to wydarzenie. Wybrałam m. in. Bieg Kobiet, Życiową Dziesiątkę, Bieg Przebierańców, Bieg w Krawacie i Bieg na 3 km.

  • Program sportowy: TUTAJ
  • Regulamin: TUTAJ
  • RejestracjaTUTAJ 
  • Profil Uczestnika (zapisany nieopłacony): TUTAJ 

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

AK


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce