[NAGRODZENI] Opłać start w Biegu 7 Dolin na Trzech Króli - dla najszybszych voucher Brubeck 100 zł!


Opublikowane w ndz., 05/01/2020 - 22:40

Zapisz się i/lub opłać start w Biegu 7 Dolin A.D. 2020, czyli biegu górskim na 35 km lub ultramaratonach 64 / 100 km 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, a masz szansę zdobyć voucher na markowy sprzęt BRUBECK! Taka okazja tylko w Święto Trzech Króli A.D. 2020!

Do akcji zapraszamy osoby, które nie zdecydowały się jeszcze na start w Krynicy we wrześniu 2020 r. (nowe zapisy) oraz takie, które zapisały się do już biegu, ale nie wniosły jeszcze opłaty startowej (zapisany nieopłacony). Zgłaszając się na start B7D w poniedziałek 6 stycznia 2020 i wnosząc w tym samym dniu opłatę startową, macie szansę na prezent!

Vouchery na zakupy w internetowym sklepie BRUBECK (www.brubeck.pl/sklep/) na kwotę 100 zł otrzyma TYLKO 5 pierwszych osób, które wniosą opłatę startową w dniu 6 stycznia (pierwsze 5 zaksięgowanych wpłat w dniu 6 stycznia 2020 r.). KTO SZYBSZY TEN LEPSZY!

Wpłaty w ramach akcji należy wnosić WYŁĄCZNIE poprzez system DOT PAY, dostępny bezpośrednio w formularzu rejestracyjnym online – TUTAJ. Osoby, które zapisały się do B7D wcześniej, a które chciałyby wziąć udział w naszej akcji powinny zalogować się do Panelu Uczestnika (TUTAJ) i tam zrealizować transfer DOT PAY. Wpłaty przelewem bankowym nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu voucherów.

Weryfikacji wpłat dokonamy we wtorek 7 stycznia - w godzinach przedpołudniowych podamy nazwiska osób, które otrzymają vouchery. Zadbajcie o wskazanie w formularzu rejestracyjnym kompletnych i precyzyjnych danych adresowo-kontaktowych, byśmy mogli przesłać Wam upominki!

UWAGA. Opłaty startowe wniesione przez osoby, które nie znajdą się wśród nagrodzonych w akcji (szósta, siódma, ósma itd. wpłata), nie będą zwracane – zgodnie z regulaminem 11. TAURON Festiwalu Biegowego, dostępnym TUTAJ. Z akcji wykluczone są osoby, które znajdują się już na liście startowej Biegu 7 Dolin 2020 (listy dostępne są TUTAJ)

Bieg 7 Dolin 35 / 64 / 100 km wystartuje 12 września 2020 r. w Krynicy-Zdroju, w ramach 11. TAURON Festiwalu Biegowego. Zapowiada się wyjątkowa edycja, i to na każdym z dystansów – do biegi na 35 km zgłosiło się już ponad 770 osób, na 64 km – ponad 500 a na 100 km – blisko 670 osób! Na uczestników czekają m.in. koszulki finiszera! Na dystansie 100 km zostaną rozdane medale Mistrzostw Polski Masters w Ultramaratonie Górskim na sezon 2020! ZAPRASZAMY!

Bieg 7 Dolin A.D. 2020:

  • Szczegóły (kliknij dystans by przejść do opisu): 35 km / 64 km / 100 km
  • Regulamin 11. TAURON Festiwalu Biegowego: TUTAJ
  • Zgłoszenia: TUTAJ
  • Panel Uczestnika: TUTAJ
  • Listy startowe: TUTAJ

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Fundacja „Festiwal Biegów”


AKTUALZACJA

Z naszej akcji skorzystały w sumie 3 osoby. Vouchery otrzymują: 

  • Michał Woźniak
  • Tomasz Pożoga
  • Michał Luterek

Vouchery prześlemy na skrzynki e-mail wskazane w rejestracji. Skontaktujemy się także telefonicznie z nagrodzonymi.

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce