Pobiegnij, by... pojechać! W Krynicy możesz wygrać auto!


Opublikowane w wt., 07/08/2018 - 09:41

Samochód osobowy to główna nagroda 9. TAURON Festiwalu Biegowego. Nagrodę ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL - partner Festiwalu i sponsor tytularny Koral Maratonu od pierwszej edycji krynickiego święta biegów!

Podobniej jak w minionych latach, jeden z uczestników Festiwalu wyjedzie z Krynicy nowiutką Toyotą Yaris! I to nie byle jakim egzemplarzem - samochód posiada piękny perłowy lakier i pakiet wyposażenia SELECTION PURE.

Pod maską zamontowano silnik o pojemności 1.5l (Dual VVT-iE) o mocy 111 koni mechanicznych oraz kompletne wyposażenie, m.in. systemy bezpieczeństwa aktywnego takie jak system stabilizacji toru jazdy (VSC) i kontrola trakcji (TRC), układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA), 7 poduszek powietrznych, system monitorowania ciśnienia w kołach, projektorowe światła główne, system „Follow me home”.

Na pokładzie samochodu znajdziemy z kolei klimatyzację, system multimedialny Toyota Touch 2 (6 głośników, USB, Bluetooth), regulowaną i obszytą skórą kierownicę wielofunkcyjną, 4,2-calowy wyświetlacz TFT między zegarami, tempomat, kamerę cofania.

Wartość samochodu to rekordowe 63 350 zł!

Szansę na wygranie samochodu mają wszyscy uczestnicy Koral Maratonu, Brubeck Iron Run, Biegu 7 Dolin 100, 64 i 34 km, Runek Run 22 km oraz Konspol Półmaratonu. Jedyne warunki to ukończenie rywalizacji w limicie czasowym dla danej konkurencji oraz osobista obecność na ceremonii losowania (niedziela 9 września od godz. 16:00 na deptaku).

9. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 7 września. Lista startowa imprezy obejmuje już ponad 8 tys. osób. Zapisy trwają - nie ma limitu czy losowania uczestników, także w biegach górskich!

  • Program imprezy: TUTAJ
  • Regulamin imprezy: TUTAJ
  • Rejestracja: TUTAJ
  • Zapisany ale nieopłacony? Dokończ zgłoszenie: TUTAJ

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL to wieloletni Partner Festiwalu Biegowego i festiwalowego maratonu. Razem biegniemy od pierwszej edycji krynickiego święta biegów i biegaczy – mety nie widać! Dziękujemy za zaufanie!

Wam Polecamy lodowe smakołyki z Nowego Sącza - impulsowe na patyku, w rożku, w kubeczkach, lody w familijnych opakowaniach, na gałki. Bo zawsze jest pora na lody Koral!

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce