Grono Ambasadorów Festiwalu Biegów powiększyło się ostatnio o 22 nowe osoby. Witamy serdecznie!
Ambasadorzy biegają, startują, promują aktywność, zdrowy styl życia, a przede wszystkim Festiwal Biegowy - w Polsce i za granicą.
Festiwal Biegowy w Krynicy ma obecnie 175 Ambasadorów. Dzięki nim w całym kraju możecie zapisać się na Festiwal, czytać ciekawe relacje z biegów i otrzymać odpowiedź na każde pytanie dotyczące naszej imprezy.
OTO NOWI AMBASADORZY FESTIWALU BIEGÓW
Sabina Bogacka, fizjoterapeutka
Bieganie stało się dla mnie pasją, która dodaje skrzydeł, pozwala pobyć z samą sobą, przeanalizować mijające dni i oczyścić głowę z różnych myśli.
Angelika Brończyk, studentka
Bieganie jest cząstką mnie. Pozwala zapomnieć o problemach, zrelaksować się, odpocząć, marzyć i uwierzyć w siebie, gdy osiągam dobre wyniki.
Monika Bruszewska-Głombiowska, nauczycielka historii
Bieganie to sposób na odstresowanie się. Wracam z pracy biegiem, by nabrać dystansu do życia i przemyśleć bieżące sprawy.
Krzysztof Człapski, instruktor nordic walking
Jestem entuzjastą chodzenia z kijami. To moja pasja i styl życia.
Michał Falkowski, magazynier
Bieganie to odskocznia od problemów życia codziennego. Pozwala się odstresować i pozytywnie nakręcić na kolejny dzień.
Arkadiusz Jakubiak, kierownik kontroli jakości
Bieganie jest dla mnie chwilą, w której spokojnie mogę odłączyć myślenie o codziennych sprawach i skupić się tylko na sobie. Świetną okazją do poznawania nowych ludzi, a także ciągłym sprawdzianem możliwości mojego ciała.
Justyna Janus, windykatorka
Po każdym treningu jestem usatysfakcjonowana i naładowana pozytywną energią do życia.
Dawid Kalinowski, nauczyciel historii
Bieganie i sport w ogóle (przez 17 lat uprawiałem wioślarstwo) dają niesamowitą okazję poczucia ducha sportu. Czystej, niezmąconej walki ze sobą, czasem, przestrzenią i materią.
Patrycja Kasztelan, uczennica
Lubię stawiać sobie nowe cele i dążyć do nich. Cieszę się, że mimo młodego wieku, przygodę z bieganiem zaczęłam nim stało się tak bardzo modne.
Irena Kisińska, urzędniczka
Aktywnością sportową wspieram powrót do zdrowia po ciężkim wypadku mojego trenera, kolegę biegowego i przyjaciela Tomasza Brzeskiego, dzięki któremu w 2015 roku na Festiwalu Biegów w Krynicy zostałam Mistrzynią Polski Masters w maratonie w swojej kategorii wiekowej.
Jan Kocimski, emeryt
Bieganie to zdrowie, sposób na życie, kontakt z Naturą i Przyjaciółmi.
Grzegorz Kozłowski, funkcjonariusz publiczny
Bieganie towarzyszy mi od najmłodszych lat, trenuję w AZS AWF W-Wa u Janusza Wąsowskiego. Moim największym osiągnięciem jest rekord życiowy w maratonie 2:37:01.
Krzysztof Kwacz, ultramaratończyk, bloger biegowy
Bieganie to pasja i radość. Mój sposób na życie.
Maciej Majda, księgowy
Bieganie pozwala odmienić moje życie, daje niesamowitą wolność i radość. Pomaga poznać siebie głębiej, pokazuje moje mocne i słabe strony. Uczy pokory.
Mateusz Monica, konsultant biznesowy
Bieganie jest formą relaksu, czymś co robię dla swojego zdrowia.
Marek Podraza, dziennikarz
Bieganie traktuję jako wspaniałą formę poznawania nowych przyjaciół. Liczą się wspólne wyjazdy na imprezy biegowe i spotkania z biegaczami, a nawet pojawienie się nowych osób biegających na trasie Gorlice – Szymbark, gdzie najczęściej można mnie spotkać.
Natalia Podsadowska, studentka
Bieganie jest dla mnie środkiem uspokajającym. Kiedy przepełnia mnie złość, stres, albo zmęczenie po prostu zakładam buty i wychodzę na trening. Biegam, bo lubię. Zrzuciłam kilkanaście kilogramów, a zyskałam zdrowie, świetne samopoczucie i dobrą sylwetkę w pakiecie!
Paweł Sworobowicz, informatyk
Bieganie to hobby, a od jakiegoś czasu sposobem na biznes.
Tomasz Szczykutowicz, pracownik sklepu
Najważniejsze, by czerpać przyjemność z tego co się robi, a jak pomoże się innym, to jeszcze większa satysfakcja.
Mateusz Wojciechowski, dowódca ochrony
Gdy rzuciłem palenie, bieganie zastąpiło mi papierosy. Szybko przemieniło się w pasję, a teraz jest już nałogiem.
Malwina Zielińska, pracownica restauracji
Bieganie uczy wytrwałości, determinacji, dyscypliny, kształtuje mnie jako sportowca, ale i człowieka w życiu codziennym.
Emanuel Zimny, nauczyciel historii
Bieganie to możliwość spędzania czasu z rodziną poza murami blokowiska, poznawaniem nowych miejsc i przed wszystkim ludzi. Biegam od 20 lat, "liznąłem" większości dystansów, od sprintów, w których odnosiłem sukcesy, przez biegi górskie do 100 km. Ciągnie wciąż "na ulicę", ale teraz staram się nie biegać więcej niż 10 km. Doszedłem do wniosku, że to dla mnie najzdrowsze.
Fundacja "Festiwal Biegów"