Anna i Robert Celińscy

 


Anna i Robert Celińscy


Ania:

Kim jestem? Z wykształcenia jestem ekonomistką, a aktualnie pracuję na stanowisku kontrolera finansowego.

Biegową pasję odziedziczyłam po moim tacie, który był bardzo dobrym średniodystansowcem. W podstawówce trochę biegałam na orientację. W czasach licealnych (1997 rok) zajęłam drugie miejsce w  młodzieżowym Biegu Fiata w Bielsku-Białej (4 km). Potem miałam dłuższą przerwę na studia i ponownie wystartowałam w Biegu Fiata w 2006 roku (10 km).

Regularne bieganie zaczęło się od półmaratonu 4energy w Katowicach w 2007 roku i od tego czasu jest to mój ulubiony dystans. Moją największą pasją są biegi górskie. Uwielbiam również czytać książki biograficzne sportowców i literaturę z zakresu analizy finansowej. 

Biegam, bo po tej aktywności fizycznej, można dużo zjeść ;-)

Moje rekordy życiowe to: 35:42 (10km), 1:19:48 (półmaraton), 2:53:13 (maraton)

Moje motta: „Najpiękniejsze rzeczy są za darmo” oraz „Trzeba tak żyć, aby raz wystarczyło”.

Festiwal Biegowy to impreza jedyna w swoim rodzaju. Można pobiegać na przeróżnych dystansach, pokibicować, posłuchać mądrych ludzi i świetnie się bawić.


Robert:

Kim jestem? Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zawodu - informatykiem, z zamiłowania - biegaczem. Uprawiam ten sport od 2003 roku, kiedy przebiegłem pierwszy maraton.

Biegam, bo sprawia mi to dużą przyjemność, uwielbiam poranne treningi po Beskidach z moją żoną i psem.

Mój rekord życiowy w maratonie to 2:48.

Festiwal Biegowy to dla mnie możliwość wzięcia udziału w zawodach na różnych dystansach oraz spotkania wielu znajomych z biegowych tras - wielkie święto biegania.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce