10 km OWM: Organizator zwiększył limit do 12,5 tys. biegaczy

 

10 km OWM: Organizator zwiększył limit do 12,5 tys. biegaczy


Opublikowane w pt., 04/04/2014 - 15:36

Orlen Warsaw Marathon / Fot. Organizator

Ze względu na ogromne zainteresowanie udziałem w biegu na 10 km podczas ORLEN Warsaw Marathon, organizator podjął decyzję o zwiększeniu limitu do 12 500 zawodników. Specjalną nagrodę na tym dystansie, jaką jest puchar dla najlepszego zawodnika, ufundował Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski.

Zainteresowanie udziałem w ORLEN Warsaw Marathon jest jeszcze większe niż w ubiegłym roku, kiedy to na starcie stanęło 10 000 biegaczy. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia regulaminowy limit zapisów został osiągnięty na tydzień przed zawodami. Organizator, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zdecydował się na podniesienie limitu o dodatkowe 2500 osób.

Dodatkową motywacją dla wszystkich startujących będą puchary, których fundatorem jest Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski. Otrzyma go najszybszy zawodnik na dystansie 10 km oraz najszybszy zawodnik niepełnosprawny.

Uczestnicy, którzy zarejestrowali się na bieg 13 kwietnia 2014, ale nie opłacili jeszcze wpisowego, powinni dokonać wpłaty, która zagwarantuje im przyznanie numeru startowego i dopuszczenie do zawodów.

Dodatkowe zapisy również zostaną objęte wiosenną promocją. Każdy, kto już opłacił swój start, może podarować zniżkę w wysokości 30% dowolnie wskazanej przez siebie osobie, która jeszcze nie zgłosiła swojego udziału lub zarejestrowała się, ale nie uiściła opłaty startowej.

Strona zawodów:

http://www.orlenmarathon.pl

Zapisy:

http://www.orlenmarathon.pl/runner/register

mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce