11. Maniacka Dziesiątka: W poniedziałek początek zapisów

 

11. Maniacka Dziesiątka: W poniedziałek początek zapisów


Opublikowane w czw., 27/11/2014 - 17:07

W poniedziałek 1 grudnia około południa rozpoczną się zapisy do 11. Maniackiej Dziesiątki. Nowością będzie możliwość wyboru koloru koszulki. Warto się pospieszyć z zapisem, bo imprezą zainteresowanych są nie dziesiątki, ale tysiące biegaczy.

Limit uczestników, tak jak w ostatniej edycji, wynosi tu 3500 osób. Warto jednak pamiętać, że w tym roku z powodu dużego zainteresowania pula miejsc została dodatkowo zwiększona o dodatkowe 500 osób. Jest więc szansa, że i w tym roku organizatorzy sprawią podobną niespodziankę.

Zobaczymy jak pójdą zapisy. Bierzemy pod uwagę to, że na ostatnim kilometrze jest trochę wąsko. Póki więc co nie rozpatrujemy dokładnie jednak tego zagadnienia. Jeśli jednak zapisy szybko się skończą a wciąż będzie wiele osób chętnych to możliwe, że wykonamy taki ukłon w stronę biegaczy mówi Artur Kujawiński, organizator biegu.

W grudniu ubiegłego roku już po dwóch dniach rejestracji na liście startowej było ponad 900 chętnych. Organizatorzy przygotowani są na duże zainteresowanie biegiem. Otrzymaliśmy już maile i telefony z zapytaniami kiedy ruszą zapisy. Widzimy więc rosnące zainteresowanie biegiem. Nasz serwer jest gotowy. Chociaż dokładnej godziny otworzenia zapisów nie podajemy, żeby uniknąć przeciążenia mówi Artur Kujawiński.

Uczestnicy do wyboru będą mieli dwa rodzaje pakietów startowych: standardowy oraz premium. W tym drugim znajdować się będzie koszulka, której będzie można wybrać kolor cztery kolory męskie i trzy damskie.

Jubileuszową 10. edycję biegu ukończyło 3153 biegaczy. Zwyciężył Kenijk Joel Mwangi. Wśród kobiet najlepszy był Ukrainka Tatyana Holovczenko. Jak będzie tym razem?

11. Maniacką Dziesiątkę zaplanowano na 14 marca 2015 roku.

Maniacka Dziesiątka w naszym KALENDARZU IMPREZ.

Opłata startowa:

  • 49 zł – pakiet standard
  • 89 zł pakiet premium

Tak było rok temu: ZOBACZ

RZ

fot. Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce