15. sierpnia, w Aleksandrowie Łódzkim bieg MORORUN „Pandemiczna dycha”

 

15. sierpnia, w Aleksandrowie Łódzkim bieg MORORUN „Pandemiczna dycha”


Opublikowane w czw., 29/07/2021 - 10:35

Już 15. sierpnia, w Aleksandrowie Łódzkim wystartuje bieg MORORUN „Pandemiczna dycha”. Jak sama nazwa wskazuje, do pokonania będzie 10-kilometrowa trasa. MORORUN podkreśla natomiast, że jest to bieg, który ma uczcić Święto Wojska Polskiego. Utrzymane w stylistyce moro motywy przewodnie, słusznie mogą podpowiadać Wam, że cały bieg obfitował będzie w elementy nawiązujące do wojskowego stylu.

Nowością są również dwie dodatkowe kategorie: Służb Mundurowych oraz Samorządowiec. Liczba przedstawicieli jednostek mundurowych w biegu co roku się powiększa i już teraz można zaryzykować stwierdzenie, że o bieg w Aleksandrowie Łódzkim można traktować jako nieoficjalne mistrzostwa Polski służb mundurowych.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym wystartować mogą wszyscy, bez względu na rodzaj wykonywanej profesji.


A jeśli chodzi o zgłaszanie się, nie ma co dłużej zwlekać. Zapisy elektroniczne trwają do 9 sierpnia. Zapłacimy wtedy 50 zł. Po tym terminie, jeśli zostaną wolne miejsca, zapisów dokonywać będziemy w Biurze Zawodów. Opłata wyniesie wtedy 80 zł. Zapisy oraz regulamin dostępne są na stronie: datasport.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce