2. Nocny Wrocław Półmaraton: 5500 zgłoszeń, wysokie nagrody, atrakcyjne pakiety

 

2. Nocny Wrocław Półmaraton: 5500 zgłoszeń, wysokie nagrody, atrakcyjne pakiety


Opublikowane w pt., 06/06/2014 - 14:58

Impreza już 14 czerwca. Wczoraj poznaliśmy szczegóły organizacyjne imprezy. Wniosek może być tylko jeden będzie to najważniejsze wydarzenie przyszłego weekendu.

Imponuje przede wszystkim liczba zgłoszeń – 5560 (do czwartku 5 czerwca). W sumie na biegaczy czeka 7000 pakietów startowych, w których znajdziemy m.in. koszulkę techniczną, izotonik, torbę z logo imprezy, latarkę LED, świecącą bransoletkę, maść rozgrzewającą, egzemplarz magazynu „Runnersr World” czy kupon na godzinny pobyt w aquaparku.

Dodatkowo numer startowy imprezy uprawni nas do bezpłatnego przejazdu komunikacją miejską i podmiejską (także dzień po imprezie!) oraz bezpłatnego noclegu z 14 na 15 czerwca w hali sportowej.

Co ważne, zapisu do biegu można dokonać nawet w dniu startu – wpisowe to 60 zł. Biorąc pod uwagę zawartość pakietu startowego i termin samego zapisu, to bardzo mało. Weryfikacja zawodników nastąpi 13 i 14 czerwca w Hali Sportów Walki AWF Wrocław, odpowiednio w godz. 14:00 – 22:00 i 9:00 – 20:00.

Start wyznaczono na godz. 21:00. Ruszymy ze Stadionu Olimpijskiego o do pokonania będziemy mieli jedną pętlę o długości 21,097 km, poprowadzoną ulicami miasta. Po drodze miniemy most Szczytnicki, most Grunwaldzki, Dworzec Główny, Teatr Muzyczny Capitol, Ostrów Tumski i Halę Targową.

Będzie się o co ścigać – najlepsze panie i panowie otrzymają aż 5500 zł. Drugie miejsca wyceniono na 4500, trzecie na 3500 zł. Nagrody finansowe przewidziano aż do 10. miejsca – 500 zł. Z kolei 20 000 zł w imieniu biegaczy przekaże potrzebującym dziewczynkom Fundacja PKO – warunek jest jeden, co najmniej 40 osób zapisze się do akcji „Biegnę dla Darii i Oliwii”.

Samej imprezie towarzyszyć będą rozliczne atrakcje Targi Sport Expo, zajęcia tenisowe, piłkarskie, koncerty i pokazy filmów, wykłady o zdrowiu biegacza czy ognisko. Już nie możemy się doczekać wyjazdu do Wrocławia!

Organizatorami 2. Nocnego Wrocław Półmaratonu są Miasto Wrocław i Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Sponsorem generalnym zaś PKO Bank Polski.

Strona zawodów

Regulamin

Zapisy

red. / mat. pras.

fot. Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce