2. Przemyska Dycha: Ambasador zaprasza i sugeruje

 

2. Przemyska Dycha: Ambasador zaprasza i sugeruje


Opublikowane w pon., 21/07/2014 - 08:52

Chciałbym zaprosić wszystkich miłośników biegania na II Przemyską Dychę, która odbędzie się 21 września. Bieg prowadzony będzie głównymi ulicami miasta na bardzo szybkiej i atestowanej przez PZLA trasie. Start o godz.10.00.

Do startu w Przemyślu zaprasza Janusz Janzer, Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

W ubiegłym roku Przemyski Klub Biegacza zebrał wiele pozytywnych opinii po odbytych zawodach, dlatego w b.r. przyjęliśmy strategię, która mieści się w wyrażeniu: „jeszcze bardziej”. Co to znaczy? 

Będziemy starać się jeszcze bardziej, myśleć jeszcze intensywniej i pracować jeszcze ciężej, żeby uczestnicy byli jeszcze bardziej zadowoleni z jeszcze milszej atmosfery i jeszcze bardziej profesjonalnej oprawy biegu. Mamy nadzieję, że nasza strategia przyniesie efekty, a każdego, kto zechciałby sprawdzić to osobiście, zapraszamy do Przemyśla. 

Zapewniamy elektroniczny pomiar czasu, wodę na trasie i mecie biegu oraz słodki poczęstunek po zakończeniu biegu. Oprócz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn prowadzona będzie klasyfikacja w sześciu kategoriach wiekowych (osobno kobiety i mężczyźni), a także klasyfikacja Państwowej Straży Pożarnej, klasyfikacja mieszkańców Powiatu Przemyskiego, Honorowych Dawców Krwi oraz biegaczy z biegowymi wózkami dziecięcymi (zapraszamy na trasę wszystkich „zabieganych” rodziców ze swoimi pociechami). Nie wykluczamy stworzenia kolejnych kategorii.
 
Dla zwycięzców w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych (miejsca I-III) mamy atrakcyjne nagrody. Natomiast w ramach pakietu startowego przygotowaliśmy dla Państwa coś wyjątkowego. Dzięki współpracy  z firmą Attiq, mamy już opracowany i wykonany specjalnie na tę okazję gadżet biegowy o sporej wartości. 

Już teraz możemy powiedzieć, że będzie to bardziej atrakcyjna i bardziej przydatna rzecz niż stara, poczciwa koszulka, która jest zwykle dodawana w ramach pakietu startowego, a na mecie każdy kto ukończy bieg  otrzyma wyjątkowy, bo ręcznie wykonany, medal ceramiczny. 

Do końca lipca opłata startowa wynosi tylko 40 zł, do końca sierpnia 50 zł, w biurze zawodów już 100 zł., a zapisów dokonywać można za pośrednictwem strony: www.przemyskadycha.pl. Limit uczestników to 800 osób, dlatego nie warto zwlekać z zapisem. Przemyśl to i przyjedź do Przemyśla – nie będziesz żałował.  

Strona imprezy

Regulamin

Zapisy

Janusz Janzer, Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce