32. Maraton Wrocław: Już 4000 chętnych

 

32. Maraton Wrocław: Już 4000 chętnych


Opublikowane w czw., 10/07/2014 - 09:13

Po bardzo udanym starcie nocnego półmaratonu, zainteresowanie 32. Wrocław Maratonem jest ogromne – donoszą organizatorzy imprezy zaplanowanej na 14 września. Już blisko 4 tys. osób zgłosiło swój akces do biegu.

– Wrocław ma wiele do zaproponowania biegaczom. Tym, co nas wyróżnia jest piękna trasa, która eksponuje najciekawsze miejsca grodu nad Odrą. Poza tym u nas bardziej niż gdzie indziej w Polsce – czuje się atmosferę wielkiego sportowego święta, jak również rodzinny klimat. I w tym roku nie zabraknie ani gorącego dopingu ze strony wrocławian, ani świetnej zabawy na pergoli Stadionu Olimpijskiego – mówi Marek Danielak, szef wrocławskiego maratonu.

Organizatorzy przypominają, że rejestracja do biegu prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz, który znajduje się na stronie internetowej maratonu www.wroclawmaraton.pl. Wpisowe wynosi 100 zł.

32. Wrocław Maraton odbędzie się 14 września. Zawodnicy wybiegną z wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego punktualnie o godz. 9.00. Meta tradycyjnie w bramie maratońskiej na Olimpijskim.

Organizatorami imprezy są miasto Wrocław i Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Sponsor generalny: PKO Bank Polski.

mat. pras. / red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce