3rd Wizz Air Katowice Half Marathon przełożony na wrzesień

 

3rd Wizz Air Katowice Half Marathon przełożony na wrzesień


Opublikowane w czw., 02/04/2020 - 17:15

Trzecia edycja katowickiego półmaratonu, wspieranego przez linię lotniczą Wizz Air nie odbędzie się w planowanym terminie 23 maja, a 26 września. Szczegóły w komunikacie organizatora.

 

Drodzy biegacze, drogie biegaczki! W związku z obecną sytuacją, w porozumieniu z władzami miasta, podjęliśmy decyzję o przełożeniu 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon, planowanego na 23 maja. Nowy termin to 26 września 2020. Była to jedyna możliwa i rozsądna decyzja, jaką mogliśmy podjąć.

Przez ostatnie dwa lata intensywnie pracowaliśmy nad tym, by stworzyć i rozwijać nową biegową imprezę w Katowicach, w tym roku w maju miało być wyjątkowo, po raz pierwszy mieliśmy pobiec nocą przez serce Śląska. Mamy nadzieję, że to wszystko, co wspólnie udało się nam osiągnąć do tej pory nie pójdzie na marne i spotkamy się w pełnym składzie 26 września. Wybór nowego terminu nie był łatwy, wynikał z wielu czynników, przede wszystkim z możliwości Miasta Katowice, partnerów i miejsca startu.

Wszyscy zarejestrowani do tej pory uczestnicy zostają przeniesieni na nowy termin, dotyczy to zarówno startów indywidualnych, jak i sztafet. Dla tych z Was, którzy z jakichś powodów nie będą mogli pobiec z nami 26 września, proponujemy następujące rozwiązania:
- nieodpłatne przeniesienie pakietu na inną osobę,
- przeniesienie opłaty startowej na Wizz Air Katowice Half Marathon w 2021r.
- gwarancję nieodpłatnej zmiany dystansu.

Jeśli nie będziecie mogli skorzystać z powyższych opcji, zapraszamy do kontaktu w sprawie zwrotu opłaty startowej pod numerem telefonu 502 321 101 lub e-mailem na: info@halfmarathonkce.pl

Każdy, kto nie będzie będzie mógł pobiec z nami 26 września, a zdecyduje się nie wycofywać swojej opłaty startowej, nadal otrzyma swój pakiet startowy zawierający m.in. voucher o wartości 20 euro oraz naszą koszulkę biegową.

Dziękujemy Wam za dotychczasowe słowa wsparcia i wyrazy sympatii. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i odnalezienia w sobie motywacji w tym dziwnym czasie, w którym musimy trzymać się na dystans. Żyjemy nadzieją, że ten dystans niebawem przejdzie do historii i znowu będziemy mogli przybijać sobie piątki na linii mety.

Zespół Wizz Air Katowice Half Marathon

 

Portal www.FestiwalBiegow.pl jest partnerem medialnym imprezy.

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce