3x Śnieżka = 1x Mont Blanc: Marcin Świerc i Piotr Hercog na starcie. Rodzinny weekend w Karpaczu

 

3x Śnieżka = 1x Mont Blanc: Marcin Świerc i Piotr Hercog na starcie. Rodzinny weekend w Karpaczu


Opublikowane w pt., 08/08/2014 - 15:05

W drodze do Krynicy na Mistrzostwa Polski w ultramaratonie nasi znakomici ultrasi zawitają do Karpacza. Ale najprawdopodobniej nie zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. – Marcin wybrał dystans ultra (57 km red.), Piotr średni (33 km) informuje Radosław Jecek, dyrektor imprezy. 

Mimo bezpośredniej bliskości kilku dużych wydarzeń biegowych, organizator cieszy się z szerokiego zainteresowania premierową odsłoną biegu. – W tej chwili mam już 310 zgłoszeń, w tym ponad 100 na najdłuższym dystansie. Dziennie zapisujemy ok. 10 nowych osób z całej Polski, ale są też osoby z Czech, Danii, Hiszpanii czy Turcji – wskazuje.

Najwięcej zapisów organizatorzy przyjęli jak dotąd na rekreacyjny dystans MINI. 

– Zapisują się całe rodziny, w tym krewni naszych ultrasów. Bardzo mnie to cieszy, bo z myślą o rodzinach przygotowaliśmy tzw. Strefę Przyjazną Biegaczom. Dzięki specjalnej karcie przez 3 dni będzie można korzystać ze zniżek w Karpaczu, w tym w restauracjach, sklepach, parkach rozrywki czy muzeach – wylicza organizator. Szczegóły zniżek znajdziecie TUTAJ

3x Śnieżka = 1x Mont Balnc zaplanowano na 16 sierpnia. Więcej informacji o imprezie znajdziecie w naszej wcześniejszej zapowiedzi(patrz niżej). Na zachętę dodamy tylko, że zawody są certyfikowane przez ITRA i kwalifikują (1 pkt.) do wszystkich biegów z serii The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc. 

GR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce