4 Deserts: Spotkaj się z naszymi śmiałkami

 

4 Deserts: Spotkaj się z naszymi śmiałkami


Opublikowane w pon., 31/03/2014 - 16:16

Dzień przed ORLEN Warsaw Marathon w sali konferencyjnej Ratusza Dzielnicy Ursynów będzie można spotkać się i porozmawiać z polskimi uczestnikami projektu 4Deserts 2014.

4Deserts to cykl biegów ultramaratońskich na 4 pustyniach świata: Wadi Ramm, Gobi, Atacama i Antarktyda. Nie ukończył go jak dotychczas żaden Polak. Zawody te uznawane są za jedne za najtrudniejszych i najbardziej wymagających biegów świata.

W 2014 roku ten morderczy cykl zawodów planuje ukończyć 4 Polaków: Andrzej Gondek, Marek Wikiera, Daniel Lewczuk i Marcin Żuk. 

Pierwszy bieg cyklu już za nami - w dniach 16-22 lutego nasi śmiałkowie w komplecie pokonali 250 km na jordańskiej pustyni Wadi Ramm, finiszując w Petrze. Podczas spotkania na Ursynowie będzie można zobaczyć m.in. unikalne zdjęcia z Sahary i dowiedzieć się jak idą przygotowania do kolejnego startu na pustyni Gobi w Chinach, który zaplanowano w dniach 1-7 czerwca.

Spotkanie z uczestnikami 4Deserts będzie miało charakter otwarty. Odbędzie się 12 kwietnia (sobota) w godz. 17-19 w sali konferencyjnej Ratusza Dzielnicy Ursynów (Al. Ken 61, Warszawa, stacja metra Imielin).

Zapraszamy!

red. / Urząd Dzielnicy Ursynów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce