4. Półmaraton Powiatu War. Zach.: Niższa opłata startowa utrzymana

 

4. Półmaraton Powiatu War. Zach.: Niższa opłata startowa utrzymana


Opublikowane w wt., 12/08/2014 - 11:00

Na prośbę biegaczy opłata startowa w wysokości 60 zł zostanie utrzymana aż do 17 sierpnia. Po tym terminie, jeśli limit 1000 miejsc nie zostanie wyczerpany, wpisowe będzie możliwe do opłacenia tylko w biurze zawodów i będzie wynosiło 80 zł.

W ramach opłaty startowej uczestnicy półmaratonu, który odbędzie się 24 sierpnia br., otrzymają pamiątkowy medal, koszulki techniczne, kupony rabatowe od New Balance Polska oraz posiłek regeneracyjny na mecie.

We wtorkowe przedpołudnie zarejestrowanych do biegu było ponad 870 zawodników, a swój udział półmaratonie im. Janusza Kusocińskiego potwierdzili już zawodnicy z Kenii, Ukrainy, Włoch.

Organizatorzy biegu poinformowali także o atrakcjach których mogą spodziewać się jego uczestnicy, w tym bezpłatnych masażach, konsultacji dietetycznych czy możliwościach komputerowego badania stopy.

Półmaraton imienia Janusza Kusocińskiego to wyjątkowy bieg na dystansie 21,097 metrów, którego trasa przebiega najbardziej malowniczymi obszarami czterech gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Start półmaratonu zlokalizowany jest w Błoniu, a meta w Borzęcinie Dużym - jedynie 12 km od granicy Warszawy. 24 sierpnia 2014 roku odbędzie się już 4 edycja biegu.

Więcej informacji oraz zapisy

mat. pras.

fot. Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce