5 edycja Białołęckiego Biegu Mam

 

5 edycja Białołęckiego Biegu Mam


Opublikowane w śr., 19/05/2021 - 14:30

5 edycja Białołęckiego Biegu Mam zbliża się wielkimi krokami.  W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju bieg przyjmie formę biegu wirtualnego, ale to wcale nie oznacza, że mniej atrakcyjnego! Nie możemy doczekać się startu!

Choć nazwą nawiązuje do dzielnicy, w której się odbywa, to jego celem jest integracja biegających kobiet z całej Warszawy. Chcemy, aby kobiety – na co dzień w ciągłym biegu między pracą a domem, mogły tym razem pobiegać dla siebie, dla przyjemności, dla zdrowia i dla zabawy! Szczególnie w czasach pandemii, gdy nasza aktywność została znacznie ograniczona, sport ma jeszcze większe znaczenie.

Od 18 maja trwają zapisy na Białołęcki Bieg Mam - 2021, który odbywać się będzie w dniach 29.05 – 06.06.2021 r. pod adresem: https://www.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6202

Pokonanie dystansu będzie możliwe w dowolnym miejscu w terminie od 29 maja do 6 czerwca 2021 r. Aby bieg został uznany za odbyty konieczne jest potwierdzenie przebycia trasy przez uczestnika z użyciem aplikacji biegowej lub zegarka sportowego.

Mamy nadzieję, że trasa na 5 kilometrowym dystansie będzie dużą przyjemnością i zasłużonym relaksem dla uczestniczek.

Dodatkowo, niech Bieg będzie także okazją do zadbania o zdrowie i profilaktykę! 29 maja przed Urzędem Dzielnicy Białołęka stanie mamobus! Zapraszamy na bezpłatną mammografię dla kobiet 50-69 lat. Koniczne są wcześniejsze zapisy. Więcej szczegółów na stronie Urzędu Dzielnicy Białołęka: http://www.bialoleka.waw.pl/aktualnosc-24-4054-bialolecki_bieg_mam.html

Trasa o długości  ok. 5 km (do pokonania 2 x pętla 2,5 km) zostanie wyznaczona na terenie Lasku Henrykowskiego w Warszawie, wzdłuż ulic Majolikowej i Milenijnej, z przeznaczeniem do ewentualnego wykorzystania przez indywidualnych biegaczy – zarejestrowanych uczestników. 

Białołęcki Bieg Mam to impreza dla całych rodzin. Zostały przewidziane także kategorie dla dzieci. Udział dzieci w biegu jest możliwy pod warunkiem startowania w nim mamy, babci lub starszej siostry.

Bieg posiada także kategorię dodatkową, na najbardziej atrakcyjne i oryginalne zdjęcia/filmik wykonane przez uczestników biegu w terminie przewidzianym do pokonania trasy. W tej kategorii zostały przewidziane nagrody rzeczowe, które zostaną przekazane trójce laureatów.

Zapraszamy do udziału.

Link do rejestracji: https://www.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6202
Więcej informacji szukaj na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/BialoleckiBiegMam

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce