7. Bieg Koguta: Nowa trasa i rekord frekwencji (?) w Oławie

 

7. Bieg Koguta: Nowa trasa i rekord frekwencji (?) w Oławie


Opublikowane w pon., 23/06/2014 - 09:03

Zbliża się siódma edycja Oławskiego Biegu Koguta. W niedzielę 29 czerwca biegacze zmierzą się z nową trasą o długości 10 km, ze startem i metą w rynku. Trasa posiada atest PZLA.

Organizatorem zawodów jest Urząd Miasta Oława, Termy Jakuba, Oławski Ośrodek Kultury i KB Harcownik Jelcz-Laskowice.

Zawodnicy będą mieli zapewnioną opiekę medyczną, elektroniczny pomiar czasu oraz bogaty pakiet startowy, w ramach którego otrzymają pamiątkowy numer startowy, bawełnianą koszulkę i posiłek regeneracyjny, a na mecie izotonik oraz okolicznościowy medal. Najlepsi biegacze zostaną uhonorowani też okazałymi trofeami.

- Przygotowujemy się nam kolejny rekord frekwencji - mówi Mateusz Markowski, kierownik zawodów. - Zapisało się już ponad 1300 osób, mamy nadzieję że wszyscy pojawią się na starcie. Przypominamy, że biuro będzie czynne w dniu zawodów w godzinach 7:00 - 10:20. Po godzinie 10:20 zamykamy stanowiska weryfikacji, nie wydajemy kolejnych numerów i nie przyjmujemy zapisów zatem prosimy zgłaszać się do biura możliwie wcześnie. Biuro zawodów będzie zlokalizowane na terenie Term Jakuba (www.termyjakuba.olawa.pl), start o godz. 11:00 w rynku. Odległość od biura do miejsca startu to około 1 km (ok. 12 minut spacerkiem). Do pomiaru czasu wykorzystamy chip-y mocowane do buta, które po ukończonym biegu należy zwrócić – wyjaśnia organizator.

Ceremonia zakończenia odbędzie się na Termach Jakuba.

W organizacji tegorocznej edycji Biegu Koguta kolejny raz pomagają firmy i instytucje z powiatu Oławskiego. Kompletną ich listę można znaleźć na stronie imprezy. W imieniu organizatorów i uczestników serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie. I zapraszamy na 7. Bieg Koguta.

Strona imprezy

Arkadiusz Tołłoczko, prezes KB Harcownik Jelcz-Laskowice i Ambasador Festiwalu Biegowego

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce