7. Poznań Półmaraton: Wybierz sobie koszulkę

 

7. Poznań Półmaraton: Wybierz sobie koszulkę


Opublikowane w śr., 12/02/2014 - 16:04

Organizatorzy przedstawili cztery propozycje na oficjalny t-shirt startowy imprezy. Hasłem łączące wszystkie koszulki jest motto „Mój ślad pozostał w Poznaniu”.

– Wszystkie projekty przygotowane są przez naszego grafika Cezarego Zamojskiego. Oprócz hasła koszulki łączy także ślad odbitej stopy. Ponieważ nie mogliśmy dojść do porozumienia, który projekt podoba nam się nam najbardziej podoba, więc spontanicznie postanowiliśmy oddać decyzję w ręce uczestników. Niestety nie ma żadnych nagród, gdyż nagli nas czas i nie mogliśmy już przygotować regulaminu. Koszulki musimy przecież wydrukować przed imprezą – powiedziała nam Monika Prendke z biura prasowego zawodów.

– W tej chwili jest to tylko zabawa, ale dzięki temu możemy pokazać, przed jakimi wyborami stają organizatorzy. Czasem jest łatwo krytykować i wydawać opinię a trudniej podjąć decyzję. Dlatego chcemy żeby biegacze, razem z nami mogli tworzyć niektóre aspekty tego biegu – dodała.

Głosy na wybrany motyw graficzny można oddawać na portalu społecznościom do piątku 14 lutego do godz. 15.00. Zwycięską koszulkę każdy z uczestników 7. Poznań Półmaratonu otrzyma w pakiecie startowym zgodnie z rozmiarem, który poda w zgłoszeniu.

7. Poznań Półmaraton zaplanowano na 6 kwietnia. 

Zapraszanie uczestników i kibiców do wspólnej organizacji imprezy w takiej formie staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Nie tak dawno można było zaprojektować koszulkę dla zawodników Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Pięć najlepszych prac pod ocenę zostało poddanym w głosowaniu internetowym. W zwycięskim projekcie uczestnicy pobiegną ulicami Łodzi już 13 kwietnia.

Głosowanie na oficjalną koszulkę 7. Poznań Półmaratonu – KLIKNIJ

RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce